Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 192

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.821 Cevap: 3.874
Lost - avatarı
Lost
Ziyaretçi
19 Mart 2007       Mesaj #1911
Lost - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Msn yi Tamamen Discovery deki Gibi Kaldırabilme Şansımız Varmı Yardım Lütfen Cevap Bekliyorum Çünkü Windows Messenger 8,1 de Discovery da Hata Yaşıyorum Bütün Herşeyi Denedim Birde Msn yi Tamamen Kaldırmak İstiyorum Şimdiden Teşekkür Ederim Kolay Gelsin...( Messenger sürümüm 8,1 , Windows XP , 256 Kb Hız İnternet Hızım , Kaspersky 6 , Adware ve Spybot )
Sponsorlu Bağlantılar
BlueNighT
Yasaklı
19 Mart 2007       Mesaj #1912
Yasaklı
Alıntı
Lost adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Msn yi Tamamen Discovery deki Gibi Kaldırabilme Şansımız Varmı Yardım Lütfen Cevap Bekliyorum Çünkü Windows Messenger 8,1 de Discovery da Hata Yaşıyorum Bütün Herşeyi Denedim Birde Msn yi Tamamen Kaldırmak İstiyorum Şimdiden Teşekkür Ederim Kolay Gelsin...

Denetim Masası > Ekle ve Kaldır ' dan kaldırabilirsiniz..
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Mart 2007       Mesaj #1913
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Lost adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Msn yi Tamamen Discovery deki Gibi Kaldırabilme Şansımız Varmı Yardım Lütfen Cevap Bekliyorum Çünkü Windows Messenger 8,1 de Discovery da Hata Yaşıyorum Bütün Herşeyi Denedim Birde Msn yi Tamamen Kaldırmak İstiyorum Şimdiden Teşekkür Ederim Kolay Gelsin...( Messenger sürümüm 8,1 , Windows XP , 256 Kb Hız İnternet Hızım , Kaspersky 6 , Adware ve Spybot )

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
zaman3x - avatarı
zaman3x
Ziyaretçi
19 Mart 2007       Mesaj #1914
zaman3x - avatarı
Ziyaretçi
sonunda hallettim...artık benimde haretli kişi kartım war... yupiii
Aleynam23 - avatarı
Aleynam23
Ziyaretçi
20 Mart 2007       Mesaj #1915
Aleynam23 - avatarı
Ziyaretçi
YAA MSN PİCTURES DİSPLAYER YÜKLEDİM AMA MESENGERE BAĞLI DEĞİLSİNİZ DİYOR LÜTFEN YARDIM EDİNMsn Sad
rapstar_bg - avatarı
rapstar_bg
Ziyaretçi
20 Mart 2007       Mesaj #1916
rapstar_bg - avatarı
Ziyaretçi
beyler yardım edermisiniz outlook expres de mail adresimi nasıl kontrol ederim yardım edin uğraştım ama hata mata verdi resimli anlatırsanız sevinirim walla
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
20 Mart 2007       Mesaj #1917
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
rapstar_bg adlı kullanıcıdan alıntı

beyler yardım edermisiniz outlook expres de mail adresimi nasıl kontrol ederim yardım edin uğraştım ama hata mata verdi resimli anlatırsanız sevinirim walla

İnceleyin: https://www.msxlabs.org/forum/msn-messenger-turkiye-forumlari/23274-outlook-expres.html
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ezerzehraç - avatarı
ezerzehraç
Ziyaretçi
20 Mart 2007       Mesaj #1918
ezerzehraç - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben bu siteyle gogle da buldum nem çoklu ortam açmak istiyorum msn de live messenger kullnıyorum virüs programım not32 adsl ile bağlanıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Mart 2007       Mesaj #1919
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ezerzehraç adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben bu siteyle gogle da buldum nem çoklu ortam açmak istiyorum msn de live messenger kullnıyorum virüs programım not32 adsl ile bağlanıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Aşağıdaki konuyu inceleyin:
Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger

Yamayı indirip aynen resimde gösterildiği gibi uygulayın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bekdemir - avatarı
bekdemir
Ziyaretçi
21 Mart 2007       Mesaj #1920
bekdemir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben yeni üye oldum messenger live kullanıyorum eşimin kullanıcı adı ve parolasını biliyorum iletilerini kendi mailime gönderme ihtimalim varmı yada başka şekilde okuma imkanım şimdiden tşk ederim