Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 323

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.264 Cevap: 3.874
Necaty - avatarı
Necaty
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #3221
Necaty - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar
Windows Live Messenger'in son sürümü Bilgisayarımın C diskinde kurulu ve çalışıyordu.
Sponsorlu Bağlantılar
Sistemde yer azaldı ve yer açmak için disk birleştiriciyi kullandım.
Birleştirme sonunda rapor verdi ve bazı kullanılmayan dosyaları silebileceğimi söyledi.
Baktım önemli birşey yok TEMP'ler felan vardı. Sildim. Sanırsam msn dosyaları da gitti.

Birde BricoPacks'in Vista Inspirat 2 Arayüzünü kurdum.
Bilgisayar yeniden başladı ve msn açmak istediğimde aşağıdaki hatayı gördüm.

msxlabs

MSN'i kaldırdım Yeniden WLinstaller ile kurdum ama sonuç aynı.
Hatayı yaşamış olan yada bilen varsa yardım edebilirse çok sevinirim.

(Son çalışır haldeyken oluşabilecek hatalara karşı geri yükleme noktası oluşturmuştum.Ancak çok şeyi değiştirdim.Arayüz, klasörler vb. bunları baştan yapmak istemiyorum. Ama son çare geri dönmekse dönerim.)
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008       Mesaj #3222
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELERİ BAŞKALARINDAN BANA GELEN BU İLETİ ŞİMDİ BENDEN BAŞKALARINA GİDİYOR. BANA YARDIM EDEBİLECEK OLAN VARMI !! ??

Sponsorlu Bağlantılar
SORUN ; bu ileti otomatik olarak gidiyor benim adresimden

msnsorunmv7
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008       Mesaj #3223
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
scelimx adlı kullanıcıdan alıntı

MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELERİ BAŞKALARINDAN BANA GELEN BU İLETİ ŞİMDİ BENDEN BAŞKALARINA GİDİYOR. BANA YARDIM EDEBİLECEK OLAN VARMI !! ??

msnsorunmv7

Msn Şifreni Değiştir Msn Happy)
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Mart 2008       Mesaj #3224
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
scelimx adlı kullanıcıdan alıntı

Sisteminize zararlı kod bulaşmış (virus-trojan-spyware).
Şu konuyu inceleyin: https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/5746-yeni-msn-virusu-hakkinda-yardim.html

Güvenlik yazılımı olarak Kaspersky Anti-Virus'ü öneririm.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008       Mesaj #3225
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Şifreni Değiştir Msn Happy)

ŞİFREMİ DEĞİŞTİM FAKAR ŞÖYLE Bİ AYRINTI VARDI. MSN'im BENDE AÇIKTI FARKLI Bİ ADRES AÇTIM PCDE ÇOKLU OTURUMDA VE O ADRESE AÇAR AÇMAZ GELDİ ( 2 adreste açıkken ) ARDINDAN Bİ ARKADAŞTAN MAİL GELDİ MSNDEN VİRUS GELİO RESİM DOSYASI DİYE... ŞİFREMİ DEĞİŞTİM BAKALIM DÜZELİRMİ..TEŞEKKÜRLER
mahir_sus - avatarı
mahir_sus
Ziyaretçi
31 Mart 2008       Mesaj #3226
mahir_sus - avatarı
Ziyaretçi
s.a
arkadaslar ben msn de biriyle konusurken o kişinin avatarinin altinda ufak bi kare cikiyor web cam isaretinin altinda mini avatar veya web cam gibi bu nedir anlayamadim birde sdc o kiside cikiyor asagıda resim bilen varmi??
dsdskn9
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Mart 2008       Mesaj #3227
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
mahir_sus adlı kullanıcıdan alıntı

s.a
arkadaslar ben msn de biriyle konusurken o kişinin avatarinin altinda ufak bi kare cikiyor web cam isaretinin altinda mini avatar veya web cam gibi bu nedir anlayamadim birde sdc o kiside cikiyor asagıda resim bilen varmi??
dsdskn9

Saat özelliği StuffPlug'ın bir özelliği. Skin (arayüz) kullanıyorsanız bundan dolayı olabilir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
gladya_ - avatarı
gladya_
Ziyaretçi
31 Mart 2008       Mesaj #3228
gladya_ - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn de ileti geldiği zaman otorum açıldığı zaman hiç bir ses yok.tamamen meşgul modunda bekliyor gibi oluyor.denetim masasinda ses efektinde ses vermeye çalışıyorum ama olmuyor .resimde görüldüğü gibi msn yeni ses veremiyorum.

adszch3

gözata tıklayınca beni c diskinde windows media klasörüne yönlediriyor messenger dosyasini aradim ama bulamadim prgoram files bölümüne de baktim orda bulamadim.son msn güncellenen programı yükledim ama sorunu bir türlü gideremedim.ne yapmam gerekiyor acaba yardimci olur musunuz ?
mahir_sus - avatarı
mahir_sus
Ziyaretçi
31 Mart 2008       Mesaj #3229
mahir_sus - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Saat özelliği StuffPlug'ın bir özelliği. Skin (arayüz) kullanıyorsanız bundan dolayı olabilir.

adminim hyr normal msn dende ayni isaret cikiyor yani hic bir ozellik plus disc. skins falan olmadanda o ufak kare cikiyor bunu cozemedim Msn Confused
_-'CaGo'-_ - avatarı
_-'CaGo'-_
Ziyaretçi
31 Mart 2008       Mesaj #3230
_-'CaGo'-_ - avatarı
Ziyaretçi
selamlar.. messenger programını bilgisayar başladıgında veya sonradan açmak istediğimde programın görev yöneticisinden başladıgını görmeme rağmen pencere açılmıyor. sağ alttan saatin yanından simgesi de çıkıyor fakat 10 mb ram kullanım alanını bile geçemiyor. kaldırıp tekrar yükledim 8.5 i yükledim 8.0 ı vs. ama yinede düzelmedi. sizce nasıl düzeltebilirim. bir haftadır sırf bu yüzden aMSN Die bi dandik programı kullanıyorum. bazen ki bu çok nadir oluyo bilgisayar açıldıgında şansa açılıyo. ama bi türlü sorunu cozemedim