Arama

2 yıllık önlisans programlarının taban puanları kaçtır? - Sayfa 5

Güncelleme: 21 Nisan 2012 Gösterim: 115.284 Cevap: 52
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar düz lise mezunuyum ve çocuk gelişimi istiyorum acaba benim ygs kaçtan kaç puan almam yeterli yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 yıllık muasebe puannını bilen warmı ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sayısalcıyım 2yıllık hemşirelik gitmek istiyorum ortalama puanını öğrene bilirmiyim
Misafir-ece - avatarı
Misafir-ece
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #44
Misafir-ece - avatarı
Ziyaretçi
ygs 3 227 ve ygs 4-216 ygs 5-209 bu puanşarla bi 2yıllık üniversiteye gidebilirmiyim geçen hafta girdigim sınav kötüydü bu puanlarla 2yıllıga gidebilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben açıköğretim lisesinde sınava girdim ama bölümüm ea ygs 4 ten 148 aldım 2 yıllk üniversiteye gidebilir miyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar sesimize ses verin ygs4ten 148 aldım 2 yıllık üniversite gelir mi acaba lütfen cvp yazın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2006 kımya bolumu mezunuyum onumuzdekı sınava gırıp acık ogretımden ıkı yıllık okumak ıstıyorum ama kac puan almam lazım acık ogretımın puanları dusukmus ılk once kazanamasanda puanlar gelıp sonra mı tercıh yapınca kazandınız yada kazanmadınız dıye kagıt gelıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben anadolu teknik lisesi bilgisayar bölümü mezunuyum.ama 2 yıllık sağlık meslek yüksek okuluna gitmek istiyorum.sizce girme şansım nedir ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 2011 i.h.l mezunuyum ygs den 166 puan aldım iki yıllık bir üniversite düşünüyorum benden eğitimi ve spor yönetmenliği öğretmenliği düşünüyorum bana uygun bir üniversite varmı acaba cevap bekliyorum acele lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 2011 i.h.l mezunuyum ygs den 166 puan aldım iki yıllık bir üniversite düşünüyorum benden eğitimi ve spor yönetmenliği öğretmenliği düşünüyorum bana uygun bir üniversite varmı acaba cevap bekliyorum acele lütfen