Arama

Facebook'ta albüm nasıl görüntülenir?

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 6.641 Cevap: 4
Shebo - avatarı
Shebo
Ziyaretçi
22 Nisan 2010       Mesaj #1
Shebo - avatarı
Ziyaretçi
Facebookta ki fotoğraf albümü açığını bilirsiniz.bu açığı kullanmak için öncelikle kişinin id sini bilmeniz ve kullanma bağlantısını bulmanız yeterlidir.fakat şöyle bir problemle karşılaştım:kişiyi buldum,profiline girdim albümü açık olmadığı için f.albüm açını kullanmak istedim, ve şöyle bir bağlantı gördüm:
vvv.facebook.com/#!/kişininismi?ref=search&sid=benimidm.başkabirid..1
Sponsorlu Bağlantılar
kullanıcı adıyla,ve 2.sıradaki id ile ..1 silmeden ve silerek denedim fakat olmadı.
bunun sebebi nedir?bu kişinin albümünü görmek için ne yapmak gereklidir?
not:kötü amaçlı bir kullanım için değildir,ailemden bir kişi fakat eklemek istemiyorum.
yardımcı olursanız çok sevinirim.eğer yanlış bir konu açtıysam yada var olan bir konuysa(sitede arattım ama bulamadım) lütfen adminler beni uyarsınlar.
Msn Happy
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
27 Nisan 2010       Mesaj #2
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
Kişilerin Albümlerini görmek İstıyorsanız Arkadaş Olamalısınız.Kaldıki Kişi / Kişiler Sadece Albümlerini Göstermek İstedikleri Kişilere Yetki Vererek Gösterir. Öyle Ali Cengiz İşlemlerle Beceremessiniz. Aile Fertlerinden Biri Oldugu için Zaten Ekliyecektir Sizi.....
Sponsorlu Bağlantılar
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
Shebo - avatarı
Shebo
Ziyaretçi
27 Nisan 2010       Mesaj #3
Shebo - avatarı
Ziyaretçi
cevap için teşekkürler fakat asıl merakım neden hem kendi idm hemde farklı bir id çıkıyor.merak işteMsn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgili admin..sanırım kız arkaşım facebooktaki fot0ğraf albümlerini benden gizliyor ve ne söylediysen ne yaptıysam actıramıyorum lütfen yardım edermisin..???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocm buralarda bulamazsınız yabancı sitelre bakın zaten bizmi türklerde yabancı sitelerden alıyo