Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 6 Ekim 2011  Gösterim: 1.469  Cevap: 1

Kuru Ciltler için Bakım Önerileri

elifuzun437
3 Eylül 2011 14:11       Mesaj #1
elifuzun437 - avatarı
Ziyaretçi
Kuru Ciltler İçin Nemlendirici olarak kullanbileceğiniz bir çok bitkisel karışım ve ürün bulunmaktadır bunların en etkililerini size sıralayacağız.Bu yazıyı yazmamın nedeni boşu boşuna çok para harcamadan doğru bakımı yapabilmenizidir

En entkili kuru cilt bakım kremi hepinizin bildiği Avokado Kremi dir.Bu krem heryerde satılan pek çok marka tarafından üretilen fiyatı pahalı olmamasına karşın bilinen en etkili bitkisel üründür.Yalnız alırken dikkat edeceğiniz önemli nokta
Parabensiz Avokado Kremi almanızdır;nedeni paraben pek çok kozmetik ürününde kullanılan uzun süre alımda kansorjen etki yapan bir kimyasaldır.
Sponsorlu Bağlantılar

Kuru Cilt Nemlendirmek İçin Yapabileceğiniz Diğer Doğal Bakımlar
  • Kuru ciltlerin yağ ve neme ihtiyacı var. Yağ ve nemi kaybeden cilt çatlar.
  • Kuru ciltlerin, sabun ve aşırı su ile temasını azaltmak gerekir.
  • Sıcak sudan kaçınmaları gerekir. Sıcak su cildin doğal yağlarını ortadan kaldırır, cildi kurutur.
  • Kuru cildi havlu ile kurularken ovuşturmak yerine, nazik dokunuşlarla kurulamak gerekir.
  • Ayrıca; Nemlendirici bir Maske ile Cilt Kuruluğunu Giderebiliriz.


elizsu44
6 Ekim 2011 12:47       Mesaj #2
elizsu44 - avatarı
Ziyaretçi
Kuru Cilt Maskesi adından da anlaşılacağı gibi kuru ciltte kullanabileceğiniz bir maskedir ve iki herbal ürünün birlikte kullanılmasıyla etki sağlanır herbal son dönemlerde üretici firmaların doğal ve içeriği bozulmamış bitkisel karşımlar için kullandığı bir takıdır hızlı bir şekilde bu üretim tekniği ne geçmektedirler.
Cildiniz Kuru ise Piyasada markaların bu maskeye verdikleri ad Herbal Mix Cilt Maskesi kullanın derim marka tercihi size kalmış bu maskeler salyangoz kremi ile pembe maskenin birlikte kullanımı ile oluşur dikkat etmeniz gereken ikisinin de herbal olması cildinizi hem canlandır hem de kuruluk sorununu giderir.

Sponsorlu Bağlantılar
Cilt Maskesi Kullanıldığı Alanlar

1- Sivilcelerin Oluşumunun Engellenmesi ve İyileşmesinin Sağlanması
2- Ciltteki İz ve Kırışıklıkları Giderilmesi
3- Yaşlanmaya Karşı Anti Aging
4- Cilt Lekelerinin giderilmesi


Cilt Maskesi Genel Kullanımı

1- Sabah ve Öğlen Olmak Üzere Salyangoz Kremini Temiz cilt yüzeyine ince bir tabaka biçiminde salvolin salyangoz kremini sürün ve kremi cildiniz emene kadar masaj yaparak kremi cildinize uygulayın.
2- Gece Yatmadan Önce Herbal Pembe Maskeyi Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.
Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

paneli aç