Arama

Yasaklanan üyelere açıklama yapılıyor mu?

Güncelleme: 11 Şubat 2015 Gösterim: 1.363 Cevap: 5
timurlenk - avatarı
timurlenk
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #1
timurlenk - avatarı
Ziyaretçi
Chatbox'tan yasaklandım fakat yasaklanma sebebim yasaklı kalacağım süre gibi açıkamalar yapılmadı www.msxlabs.org üyelerine yasaklanma durumunda açıklama yapılmıyor mu?
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #2
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
timurlenk adlı kullanıcıdan alıntı

Chatbox'tan yasaklandım fakat yasaklanma sebebim yasaklı kalacağım süre gibi açıkamalar yapılmadı www.msxlabs.org üyelerine yasaklanma durumunda açıklama yapılmıyor mu?

Size özel mesaj gelir, forum kurallarına uymadığınız için bu mesajı alıyorsunuz vs..
Sponsorlu Bağlantılar
timurlenk - avatarı
timurlenk
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #3
timurlenk - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ener adlı kullanıcıdan alıntı

Size özel mesaj gelir, forum kurallarına uymadığınız için bu mesajı alıyorsunuz vs..

üyeliğimi silme gibi bi seçeneğim varmı yoksa engellenmek için illegal bişeyler mi yapmalıyım
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #4
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

üyeliğimi silme gibi bi seçeneğim varmı yoksa engellenmek için illegal bişeyler mi yapmalıyım

Adminlere özel mesaj geçebilirsiniz.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
11 Şubat 2015       Mesaj #5
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Bu yetkiliye kalmış bir durum.Eminim size daha önce bir uyarı yapmıştır.Fakat siz dikkate almadığınız için yasaklanmışsınızdır.Kesinlikle nedenini bilmeniz gerek...Ayrıca size bir tarih verileceğini pek sanmıyorum.Ama sizi yasaklayan yetkiliye sorabilirsiniz.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
11 Şubat 2015       Mesaj #6
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Admine söylerseniz engellenirsiniz.Fakat hesabınıza 6 ay girmezseniz otomatik olarak silinmiş olursunuz.Tercih sizin. Msn Happy