Arama

Laptop hard diski PC'ye takılır mı, takılırsa sonuç ne olur?

Güncelleme: 19 Temmuz 2015 Gösterim: 1.364 Cevap: 2
emin yesil - avatarı
emin yesil
Ziyaretçi
15 Temmuz 2015       Mesaj #1
emin yesil - avatarı
Ziyaretçi
Hard disk nedir, görevi ve özellikleri nelerdir, bir başka bilgisayara nakledilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Ben masaüstü pc aldım 've laptop taki hdd yi pc ye takmak istiyorum eğer pc bin hdd Sini çıkarıp laptop UN hdd sini taksam laptop un ekranımı gelir
SaDo - avatarı
SaDo
Ziyaretçi
19 Temmuz 2015       Mesaj #2
SaDo - avatarı
Ziyaretçi
Ben gecenlerde arkadasimin laptopundan resimlerimi alacaktim fakat laptop kullanilamaz haldeydi bende soktum icinden harddiski aldim şansima harddiskin girisleri masaustu harddisk girisleri ile ayniydi dvdromun girislerini cikarip onu taktim ve bilgisayari acip resimleri kurtardim hicbir sekilde sorun olacaginida zannetmiyorum eger girisler farkli ise bir bilgisayarcidan baglanti icin ufak bir aparat satin alabilirsin Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
SaDo - avatarı
SaDo
Ziyaretçi
19 Temmuz 2015       Mesaj #3
SaDo - avatarı
Ziyaretçi
Ben soruyu yanlis anlamisim yaw Msn Happy laptopun harddiskini cikarip masaustune takarsan bilgisayarin acilmaz format atman gerekir evet o harddisktede sistem var ama laptobun anakartina driverlerine uyumlu olarak calistigi icin windows baslarken hata vericek sen hemen tak bir format cd si at yeni bir format tamamdir Msn Happy