Arama

PC'nin her açılışında gelen ''hard diski gözden geçirin'' uyarısı nasıl iptal edilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Şubat 2012 Gösterim: 20.440 Cevap: 9
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞ BENİM BİLGİSAYAR açılınca HARD DİSKİ GÖZDEN GEÇİRME die bir şey çıkıo nasıl iptal edebilirim
EN İYİ CEVABI CrasHofCinneT verdi
Bilgisayar açıldıktan sonra başlat>çalıştır diyip şu komutu yazın " chkdsk " bu komutu yazdığınızda diskleri gözden geçirir va büyük ihtimal düzelir.

Sponsorlu Bağlantılar
O da olmadı hangi sürücüde disk gözden geçirme yapıyorsa o sürücüye sağ tık>özellikler>araçlar>şimdi denetle dedikten sonra karşınıza çıkan menüde iki özelliğide aktif edip denetlemeyi tamamlamasını bekleyin.
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
11 Aralık 2008       Mesaj #2
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bilgisayar açıldıktan sonra başlat>çalıştır diyip şu komutu yazın " chkdsk " bu komutu yazdığınızda diskleri gözden geçirir va büyük ihtimal düzelir.

Sponsorlu Bağlantılar
O da olmadı hangi sürücüde disk gözden geçirme yapıyorsa o sürücüye sağ tık>özellikler>araçlar>şimdi denetle dedikten sonra karşınıza çıkan menüde iki özelliğide aktif edip denetlemeyi tamamlamasını bekleyin.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]disk gözden geçirmeyi iptal etmeQUOTE]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben birinciyi yaptım fakat ikincide iki özelliği seçemiyorum birinci seçilmiyor lütfen yardım edin bundan bıktım nolurr!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi deniyorum bende Msn Grin sürücüsü NTFS diyo başlat çalıştır chdsk yazdım olmadı inşallah olur. olursa sölerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bnm bilgisayar sureklı yetersiz c dıyıp duruo napmalıyım c ekılerı sılmelımıyım .
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
2 Haziran 2011       Mesaj #7
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya bnm bilgisayar sureklı yetersiz c dıyıp duruo napmalıyım c ekılerı sılmelımıyım .

C diskiniz de yeterli bos alan kalmamıs, verilerin bir kısmını baska bir alana tasımalı veya silmelisiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
KANDEMİR - avatarı
KANDEMİR
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #8
KANDEMİR - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bilgisayarımı her açtığımda diski gözden geçirme diye bişey çıkıyor.işletim sistemim win.7 yardımcı olursanız sevinirim.acil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkdaşlar Lütfen Yardımcı Olun Disk Gözden Geçirme Yaparken Hata Veriyor (766f6c756 Sonunu Göremediğim İçin Yazamıyorum Sonra Hoşgeldiniz Demesi Gereken Yerde Kapkara Bir Ekran Geliyor Ve Sadece Ok Simgesi Göürnüyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Lütfen Yardımcı Olun Bilgisayarı Açtığımda Disk Gözden Geçirmeyi Yaparken (766f6c756 Sonunu Göremediğim İçin Yazamadım Bu Hatayı Veriyor Ve Hoşgeldiniz Yazısı Gelmesi Gereken Yerde Kapkara Bir Ekran Geliyor Ve Sadece Farenin Simgesi Görünüyor(Yani Sadece Ok Görünüyor)