Arama

PC - Telefon Arası Dosya Aktarımı - Sayfa 2

Güncelleme: 8 Kasım 2016 Gösterim: 180.915 Cevap: 16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşar benim telefonum samsung galaxy y S5360 telefondan başka telefona bluetooth yardımı ile nasıl müzik atabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen _VICTORY_; 26 Haziran 2013 16:18 Sebep: Düzenlendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben samsung c3510 kullanıyorum bilgisayardan telefonuma nasıl müzik atabilirim usb kablom yok başka bi seçenek var mı yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2013       Mesaj #13
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
son iki mesajın cevabı bluetooth tur . pc ye baglicak arkadaş denetim masasından aygıt ekle dicek tabi öncesinde bluetooth ayarlarına girip bilgisayarın başka cihazlar tarafından bulunabilir olmasını sağlaması gerekmektedir akabinde cihazları eşleştirip bluetooth işaretine sağ tıklayıp dosya gönder e basması yeterli olacak acılan pencereden dosyayı gösterip hemencecik yolluyabilir.

diğer arkadaşta dosya yöneticisinden dosyaya gelip secenekler tuşuna basıp acılan seceneklerden paylaş varsa paylaşı seçip bluetooth yada direk bluetooht u seçmesi yeterli tabi ki genede dosyayı alacak cihazın bluetooth unun acık ve keşfedilebilir olması gerekmektedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2013       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
youtube mp3 ten istediğin şarkıyı indir sonra telefonun usb kablosunu bilgisayara bağla ve şarkıyı telefona sürükle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2015       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefonumun ekranı bozuldu telefonumdada şifre vardı telefoncuya vermeden önce içindeki resimleri almam gerekıyor usb ile nasıl alabiliriim?
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2015       Mesaj #16
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Telefonumun ekranı bozuldu telefonumdada şifre vardı telefoncuya vermeden önce içindeki resimleri almam gerekıyor usb ile nasıl alabiliriim?

hafıza kartın varsa kartı çıkarır alırsın ama diğer durumda eğer yeni ise bazı telefonlarda vardı benim de eski telefonumda da vardı televizyona HDMI la bagladığımda telefonun ekran görüntüsü televizyona geliyordu işlem yapıyordum. bağlantı motdlarını ayarlayıp işlemleri tamamladıktan sonra pc ye baglayıp yedekleri aldık
xnik - avatarı
xnik
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016       Mesaj #17
xnik - avatarı
Kayıtlı Üye
Coolmuster Android Assistant, telefonunuz ve bilgisayarınız arasında her şeyi aktarmak için sadece birkaç basit adımda özel tasarlanmış bir android veri yedekleme uygulaması ve sadece telefonunuzda usb hata ayıklamayı etkinleştirmek gerekir, telefonunuzu kök gerekmez.