Arama

Keten Prenses - Sayfa 3

Güncelleme: 5 Mayıs 2010 Gösterim: 15.002 Cevap: 73
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008       Mesaj #21
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
ben yaşlı diilim bi kere taaammmıHysteric
ayrıca teşekkür ederim mesaj yazma nezaketin için :kiss2:
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #22
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
onun ruhu genç nihohahahaaaNo Angel
Sponsorlu Bağlantılar
SiyahLALE - avatarı
SiyahLALE
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #23
SiyahLALE - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kelrapunzell adlı kullanıcıdan alıntı

Benim de öyle...Msn Thinking

Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

ben yaşlı diilim bi kere taaammmıHysteric
ayrıca teşekkür ederim mesaj yazma nezaketin için :kiss2:

Tabi canım tabi.. zaten bayanlar hiç yaşlanmazlar...Msn Tongue
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #24
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
gemeauxjl4zf7sy3

Zaten bu ikizler milletine bayılıyorum ...Peter Pan ruhlu ,eğlenceli ,hazırcevap ,zeki ,muzip ve aslında hiç tahmin etmezsiniz ama duygusal -ancak sulu zırtlak duygusal değil
bkz :melih kibar attila ilhan
ve politikacı olup sevimli olabilen tek kişi Erdal Inönü(gerçi hiç politikacı olamadı rahmetli ama )

Erdaal mutfakt fare var
-ben kedi miyim sevinç

cevabıyla koparmıştı beni
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008       Mesaj #25
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
SiyahLALE adlı kullanıcıdan alıntı

Tanımıyorum ana sanırım yaşlı imiş acep benden de yaşlı mı?Msn Tongue

Zaten anlamıştım "Yolu yarılayan kadın" günlüğümü profilinde gördüm dü..Msn Happy

burayı anlamamıştım ve özellikle sitede arama yaptırdım veee işte gerçekMsn Grin sen beni blusorrowla karıştırmışsın beybiMsn Grin kim yaşlı belli oluyoMsn Tonguelink de verirdim ama arayıp bul yahu bi zahmetMsn Grin malum yaşlılıkMsn Tongue
Quo vadis?
SiyahLALE - avatarı
SiyahLALE
Ziyaretçi
30 Ekim 2008       Mesaj #26
SiyahLALE - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

burayı anlamamıştım ve özellikle sitede arama yaptırdım veee işte gerçekMsn Grin sen beni blusorrowla karıştırmışsın beybiMsn Grin kim yaşlı belli oluyoMsn Tonguelink de verirdim ama arayıp bul yahu bi zahmetMsn Grin malum yaşlılıkMsn Tongue

Zahmete girmeme gerek yok çocuk biliyorumMsn Grin ee sonunda aklandın mı yani? Çocuk olduğun çıktı ortaya....Msn Tongue
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
30 Ekim 2008       Mesaj #27
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
Puahahahaaa senin için

Alıntı

demiş olmamın etkisi olabilir mi acaba Msn Tongue
SiyahLALE - avatarı
SiyahLALE
Ziyaretçi
30 Ekim 2008       Mesaj #28
SiyahLALE - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Puahahahaaa senin için

demiş olmamın etkisi olabilir mi acaba Msn Tongue

Msn Lipssealed
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
31 Ekim 2008       Mesaj #29
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
Dikkat dikkat

Siyah Lale isimli üyemiz !Msn Grin
şu an Ketenprenses ve kelrapunzell isimli üyelerin arasında kalmış bulunuyorsunuz .Canınızı seviyorsanız arkanıza bakmadan kaçmanızı tavsiye ederiz.....
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
12 Kasım 2008       Mesaj #30
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
insanoğlu gözünü dünyaya açtığında iyi göremez derler. Ancak zamanla küçük gözlerimiz görmeye, seçmeye başlar etrafı. Renkleri hayretle izlemeye başlarız. Her gördüğümüz şey, biçimiyle olduğu kadar rengiyle de ilgimizi çeker. Kırmızılar en sevdiğimiz renk olur, sarılar, pembeler, maviler eğlendirir çocuk ruhumuzu. isimlerini bilmesek de renkler, çocukluk çağımızın en güzel eğlencelerinden olur. Ancak büyüdükçe insan., Bir alışkanlık, bir umursamazlık, her şeyi olduğu gibi renkleri de sıradanlaştırır algılarımıza. Artık isimlerini biliyor olsak da farkındalığımız azalır gitgide. Bir şeyler öğrenip bir şeylere kapılan kimilerimize siyah-beyaz olarak görünür her şey. Çoğumuz için ise daha kötüdür durum artık renkler silinmiştir bizim için. Sadece cisimleri diğerlerinden ayırt ederiz , renkleriyle. Aslında renkler silinmiştir ve gridir her şey duygularımız için. işte ben de seni tanımadan önce bu kanıksamayla, bu alışkanlıkla gri bir dünyada yaşıyordum farkında olmadan. Ve sen girdin hayatıma; Seni tanımam, hayatıma girmenle düşüncelerimde yaşadığım karmaşa, mor rengin de farkına varmamı sağladı. içinden çıkılamayan düşüncelerin ifadesi imiş bu renk. Sonra pembeyi gördüm aşk hayalleri tüm ruhumu sararken. Yaşattığın mutluluk ve sevgi, pembenin türlü tonlarını tanıttı gözlerime. Sarı, tüm neşesiyle tüm canlılığıyla girdi hayatıma senin ilgini ve sevgimin karşılıksız kalmadığını hissettiğim andan itibaren... içimi dolduran bahar heyecanını, yaz rahatlığını sarı renkler hatırlattı bazen bir sarı çiçek yaprağında, bazen güneşin doğuşunda.

işte Gökkuşağım! Daha sayamadığım diğer tüm renkler ve tüm tonları. hepsi ama hepsi senden sonra tüm güzellikleriyle girdiler hayatıma. Gözlerimi böyle açtığın, ruhumu canlandırdığın ve hayatımı böylesine renklendirdiğin için çok teşekkür ediyorum sana.

Bitanecik Ablama

goodbye my love by crusia
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ