Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Total Video Converter Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Bu konu Donanım forumunda The Unique tarafından 4 Haziran 2009 (16:09) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
47071 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Aralık 2013 (10:30) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.43  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Haziran 2009, 16:09

#1 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
TOTAL VİDEO CONVENTER KULLANIMI

1) İLK ÖNCE PROGRAMI AÇIYORUZ...

wol_error Resimler yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutunu görmek için bu alana tıklayınız. Resimlerin gerçek boyutu 1024x768.

22070779gm6

2) PROGRAMI AÇTIKTAN SONRA ''NEW TASK''YAZAN YERE BİR KERE TIKLIYORUZ. TIKLADIKTAN SONRA ''İMPORT FİLES''SEÇENEĞİNE TIKLIYORUZ.

77272589yl5

3) İMPORT FİLES SEÇENEĞİNE TIKLADIKTAN SONRA ARTIK NE DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYORSANIZ (MÜZİK VİDEO) ONU SEÇİN. ÖRNEK: VİDEO

84351431lr6

4)DOSYAYI SEÇTİKTEN SONRA AÇ DİYORUZ SONRA KARŞIMIZA ALLTTAKİ EKRAN ÇIKIYOR

93520525pw8

5) ÜSTTEKİ EKRANDAN ÇEVİRMEK İSTEDİĞİMİZ FORMATI SEÇİYORUZ. ŞİMDİ DE BİR SONRAKİ ADIMA GEÇİYORUZ. ÇEVİRMESİNİ İSTEDİĞİMİZ FORMATI SEÇTİKTEN SONRA
ALTTAKİ EKRANLA KARŞILAŞACAKSINIZ.

37540399wt2

6) SON OLARAK İSTEDİĞİNİZ KALİTEYİ AYARLADIKTAN SONRA CONVERT NOW TUŞUNA TIKLAYARAK İŞLEMİN BİTMESİNİ BEKLİYORSUNUZ. İŞLEM BİTİNCE YA BELGELERİM DE YA DA MASAÜSTÜNDE ''PSP''ADINDA BİR DOSYA AÇILACAK ORDA ÇEVİRDİĞİNİZ DOSYAYI BULABİLİRSİNİZ.
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Ekim 2012, 14:32

Cvp: Total Video Converter Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
totalı hangi güvenli siteden indirebilirim
Rapor Et
Eski 3 Nisan 2013, 08:21

#3 (link)
nguyen
Ziyaretçi
nguyen - avatarı
Thank you for sharing this helpful guide.
I am running a iMac, so i use a alternative called AppGeeker wmv to mov converter for mac that works well too.
It can convert to and from many audio and video format.
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2013, 18:39

thank you for great post

#4 (link)
wellsithess
Ziyaretçi
wellsithess - avatarı
Total Video Converter seems good, however, there are also some great completely free video converting software for convert wmv to mov for mac, such as Handbrake.
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2013, 20:04

#5 (link)
MsXLabs Üyesi
TheOne - avatarı
seriali olmadan çokta işe yaramıyor program
Rapor Et
Eski 10 Aralık 2013, 10:30

#6 (link)
MsXLabs Üyesi
petermsx - avatarı
I prefer to use Video Converter Assist, it's much more professional than Total Video Converter, I think. It's not free but It saves me lot of times as a computer novice.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (70.24% PHP - 29.76% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:51
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi