Arama

Erkekler Neden Rus Kızı İster?

Güncelleme: 30 Haziran 2016 Gösterim: 63.763 Cevap: 84
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
8 Ocak 2009       Mesaj #1
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Rus kızlarını kabaca iki gruba ayırmak lazım; Moskova ya da St.Petersburg’da yaşayan, modern, nerde nasıl davranmasını gerektiren, nasıl giyinmesini bilen, yemek ve müzik zevki olan kızlar; ki asıl güzel olanlar da bunlardır, ama malesef Türk erkeklerini çok sevmezler. Diğer ikinci grup ise, büyük şehirlerden ziyade daha taşra yerlerde yaşayan, maddi durumları çok iyi olmayan, daha “köylü” kızlardır ki bunlar Türk erkeklerini severler ve hatta çoğunun hayali bir Türk’le evlenip Türkiye’ye yerleşmektir. Zaten Türk erkeğinin yanında gördüğünüz Rus kızları genelde bu ikinci gruba dahildir. Ayrıca Natasha diye ün yapan kızlar da bu ikinci gruba dahildir.

Sponsorlu Bağlantılar
Ad:  Rus kızları.jpg
Gösterim: 4643
Boyut:  72.3 KB
Ad:  Rus kızı.jpg
Gösterim: 2830
Boyut:  83.6 KB
Ad:  Rus kızıdır.jpg
Gösterim: 2829
Boyut:  103.6 KB

Rus Kızlarının Özellikleri

1- Güzeldirler. (bunu duymuşsunuzdur zaten)
2- Sanıldıklarının aksine kötü ve ahlaksız değildirler. Bu çok yanlış bir önyargı.
3- Öncelikle içmeyi ve eğlenmeyi çok severler.
4- Gezmeyi çok severler. Haydi parka gezmeye gidelim dediğiniz zaman çok mutlu olabilirler.
5- Türkiye’de tatil yapmayı çok severler. Ama eğer paraları varsa tercihleri İspanya veya Yunanistan olur. Parası olmayanlar Tunus, Mısır ve Türkiye’ye gider tatile. Rus kızlarının çoğu bizim Güney yerlerini benden daha iyi bilirler. Türkiye’ye gitmemiş bir Rus kızıyla tanışmadım desem abartmış olmam sanırım.
6- Giyinmeye ve süslenmeye meraklıdırlar. (Bu sanırım tüm dünya kızları için geçerli bir durum)
7- Dekolte giyinmeyi de severler. Özellikle yazları etek boyları 13cm’e kadar düşebiliyor yer yer.
8- Türk kızlarının aksine erkekte sakalı sevmezler. Özellikle pis sakal olmaz yani, yurdum delikanlılarına duyrulur.
9- Doğum gününü ve Kadınlar günü (bi de isim günü var) gibi özel günleri unutmak, bir rus kıza yapabileceğiniz en kaba davranış olur. Gidin aldatın daha iyi yani, o derece.
10- Sevdikleri zaman inanılmaz kıskanç olabiliyorlar. Ve aldatıklarını hissderlerse kendinize saklanacak yer arayabilirsiniz, intikamları canınızı acıtabilir.
11- “Rus kızı sadıktır” tezi koca bir yalandır. Siz onu mutlu ettiğiniz sürece (her anlamda) sadıktırlar. Kendisini daha mutlu edebilecek birisini buldukları anda sadakatleri bitebilir.
12- Eğer ciddi bir ilişkiniz varsa sürekli onunla beraber olmanız lazım. Bu akşam arkadaşlarla evde oturcağız, iş yemeğim var, çok çalıştım yorgunum erken yatacağım dediğiniz zaman inanmaz, kendisini aldattığınızı düşünür, yüksek ihtimal o da sizi aldatabilir.
13- Türk erkeklerini çok seviyorlar ama bu sempati gün geçtikçe azalıyor. Yazının başında da söylediğim gibi, daha kültürlü ve elit kızlar hiç sevmiyorlar Türk’leri. Bir çok dating sitesinde “Lütfen Türkler mesaj atmasın” gibi ifadeler görebilirsiniz.
14- Tanıştığınız ilk gece sizinle beraber olmazlar. Çok düşük bir ihtimal. Bizim kültürdeki bekaret kavramının bir benzeri Ruslarda ilk gece beraber olmakla eş değerdir. Kendilerini basit hissederler. Eğer bir Rus kız sizinle ilk gece beraber olduysa, ya çok sarhoştur ya da çok basit bir kızdır gerçekten. Ama ikinci gece de sizinle beraber olmazlarsa, sizde bir problem var demektir.
15- Rus erkekleri alkolik ve işe yaramaz oldukları için, Rus Kızları genelde kocalarından kurtulup çocuklarıyla tek başına yaşamayı tercih ederler. Oratlıkta çocuğuyla gezen bayan Rusya'da sıkça rastlanan bir görüntü iken, çocuğuyla gezen bir erkeğe rastlamak zordur.
16- Çoğu 25 yaşına gelmeden evlenmiş, çocuk yapmış ve boşanmıştır.
17- Eğer olurda evlenirseniz Türk kültürünü öğrenmek için ciddi çaba harcarlar ama Türk-Rus evliliklerinde uzun vadede genelde problem yaşanır. Sonuçta kültür farkı bi yerde ortaya çıkıyor. Mutlu Rus-Türk evlilikleri de gördüm, yok değil ama zor ve ciddi anlamda emek vermeniz gerekiyor.
18- Evde çocuk olması çok önemli değil, uşağı evde bırakıp bara diskoya gidebilirler.
19- Fotoğraf çektirmeye bayılırlar. Sokakta bir kıza fotoğraf makinenizi gösterin, hemen profesyonel bir manken gibi poz verebilirler. (tanışmak için iyi yöntemdir) Çok güzel fotoğrafları vardır. Fotoğrafa ve fotoğrafçılığa karşı rusların genel bir ilgisi ve yeteneği vardır zaten.
20- Pek üşümezler. Eksi 30 derecede siz donarken karşıdan mini etekli bir kız gelebilir.
21- Şapka veya bere takıp saçlarını bozcaklarına donmuş saçlarla gezmeyi tercih ederler.
22- İçkiye meraklıdırlar. Sünger gibi içebilirler, ayak uydurmaya çalışmayın madara olabilirsiniz.

İnternette ciddi bir Rus gelin sektörü oluştu. Potansiyel Rus gelinleri tanıtan 1 .5 milyon site açıldı. Yalnızca Avustralya'da Ruslar'la evlenen erkeklerin sayısı 1 yıl içinde 7 katına çıktı.
Rusya'da kadınların sayısı erkekleri 10 milyon geçince koca sıkıntısı baş gösterdi. Rus kadınlar da çareyi internetten yabancı eş aramakta buldu. İnternette başlı başına bir Rus gelin sektörü oluştu.
Farklı şirketler internette kurdukları sitelerde evlenilecek Rus kadınları tanıtmaya koyuldu. Öyle ki arama motorlarına "Rus gelin" sözcüklerini yazdığınızda 1.5 milyondan fazla siteyle karşılaşıyorsunuz.

Bu sitelerin girişinde "Rus kadınlar evlenince bile daima güzel ve bakımlıdır. Daima nazik ve sevgi doludur" gibi tanıtım yazıları bulunuyor. Her sitede o şirketle çalışan Rus kadınların isimleri ve adresleri, telefon numaraları listeleniyor. Avrupa ülkeleri ve Avustralya başta olmak üzere birçok ülkeden bu kadınlar için talepler geliyor. İki taraf e-posta yoluyla anlaşırsa kadın yeni kocasının yanına uçuyor ve ikili evleniyor.

Bedava!

Bu işlemlerde herhangi bir ödeme yapılmıyor. İki taraf tamamen birbirlerini beğenip beğenmemelerine bağlı olarak evleniyor. Rus gelinler şimdilik en çok Avustralya'da popüler. Ülkede Rus kadınlarla evlenenlerin sayısı 1 yıl içinde yüzde 700 arttı. Rus gelin modası o kadar ileri gitti ki Batılı erkeklere Rus kadınların özellikleri hakkında bilgi veren kitaplar bile basılmaya başlandı.

Rus kadını güzeldir bakımlıdır, feminizme maruz kalmamıştır!

Siteler Rus kadınlarını şöyle tanıtıyor.

Rus kadını güzeldir. Kilosuna, saçına, süsüne dikkat eder. Spor giysilerinin yalnızca spor yaparken giyileceğini bilir.
Rus kadını bir hanımefendi muamelesi görmek ister. Zayıf cins olduğunu bilir ve buna göre davranır. Feminizm dalgasına maruz kalmamıştır. Ancak bu güçsüz olduğu anlamına gelmez. Ayakta kalmayı bilir. Çingeneler gibi dans eden, votka içen ama katedralde de başını kapamayı bilen kadınların soyundan gelir.
Rus kadını çalışarak ailesine destek olur. Onlar için iyi bir eğitim şarttır, iyi bir meslek ise çok önemlidir. Çoğu Rus kadını 2 ya da daha fazla dil bilir ve üniversite mezunudur. Farklı dilleri, farklı mutfakların yemeklerini, farklı felsefeleri öğrenmeye meraklıdır.

Kaynak: bohemdunyam.blogspot

Son düzenleyen Safi; 30 Haziran 2016 21:59
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sıcak Kanlı Olduklarından Belkıde ... : P

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet haklısın cok sıcak kanlı ve eğlenceliler Msn Happy
Rus kızları evlendiklerinde cok sadık olurlarmış acaba dogru mu?Msn Confused
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen perlina; 30 Haziran 2016 11:26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ilkayivrendi adlı kullanıcıdan alıntı

rus kızları ewlendiklerinde cok sadık olurlarmış acaba dogrumu?Msn Confused

Türk kızları evlenir evlenmez kocalarını aldatıyorlar galiba, ki Rus kızlarının sadakatine kadar getirmişsiniz işi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
illa rus die birşey varsa
bi kere ilişkide insan gibi davranabildikleri için
açıklar(tavır olarak),rahatlar ve bunu size de hissettiriyorlar,
hoşlanırsa yaşadınız çünkü bunu hemen belli edip sizle yakınlaşıyorlar.
Türk kızları ise hoşlandığını yıllar sonra bile öğrenebilirsin.ketumlar ,tutucular ve bu insanı bir süre sonra bayıyor
Her insan rahat olmak ister,türk kızları size bu rahatlığı vermez,güvenleri yok bi kereiRus kızları böyle mi
insan karşısındaki insanı tanımak ister,güvenebileceği,ondan sır saklamayan insanlar ister
Rus kızları bunu yapabiliyor,
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
truelove adlı kullanıcıdan alıntı

illa rus die birşey varsa
bi kere ilişkide insan gibi davranabildikleri için
açıklar(tavır olarak),rahatlar ve bunu size de hissettiriyorlar,
hoşlanırsa yaşadınız çünkü bunu hemen belli edip sizle yakınlaşıyorlar.
Türk kızları ise hoşlandığını yıllar sonra bile öğrenebilirsin.ketumlar ,tutucular ve bu insanı bir süre sonra bayıyor
Her insan rahat olmak ister,türk kızları size bu rahatlığı vermez,güvenleri yok bi kereiRus kızları böyle mi
insan karşısındaki insanı tanımak ister,güvenebileceği,ondan sır saklamayan insanlar ister
Rus kızları bunu yapabiliyor,

Bir kız babası olduğunuzu varsayalım, kızınız bir Rus kızı kadar rahat olsun ister misiniz?
Sanmıyorum; bir Türk erkeği olarak kızınızın Rus kızı gibi değil de Türk kızı gibi olmasını isteyeceğinizden nedeyse adım kadar eminim.
Sorun kızların Rus veya Türk olmasında değil aslında, erkekler için ne kadar kolay olabildiklerinde. Rus kızlarına da böyle övgüler yağdırılmasındaki temel etken bu; Türk kızlarıyla kıyaslandıklarında Türk erkekleri için daha kolay olmaları.
Yani tek kriter var o da kolaylık; Türk ya da Rus olmak değil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yıllar evvel bir yakınımız ruslarla deri işi yapmak için; bir dükkan açmışdı.
Bende yardım erbabında dükkana gittim temizlik,di işde bazı eşyalar taşınacakdı felan filan..
Neyse tap çöpleri doldurduğumuz koliyi dışarı çıkarmak üzereydikki...Koli,nin altı patladı Msn Confused
Her yer toz toprak oldu haliyle.. Oradan geçmek,de olan: Bir Türk bayan üzerindeki elbise kirlenmemesi için; olsa gerek, Yardım etmeden yanımızdan tabiri cayizse ıyyyii diyerek uzaklaşdı.

Ama bir Rus bayan geldi rusca bir şeyler söyledi ne dediğini anladımmı hayır Msn Happy
Ama kolinin bir ucundan tutup yardım etmiş olması..
Ne demek istediğini zaten anlatmış oluyordu.

Tabi burda iki önemli husus var !!
1 Türk kadını yardım etmedi...Ama niçin ?
Çünkü geçim sıkıntısı belkide Eşinden babasından işiteceği azar yüzünden yardım etmek istesede yardım edemedi diye düşünüyorum..
2 Rus bayan için böyle bir durum söz konusu değildi.
Çünkü üzerindeki elbiseyi, icap edip,de çöpede atsa bir karışanı yoktu.

Güzel olabilirler... İnkar edilmez Ama Güzellik nedir ?
Diyelimki Eşiniz bir Rus bayan ve çok Güzel ama istenmeyen bir kaza oldu ve..
Allah korusun ama: Yüzünde yaralar çıktı diyelim. Güzelliği nerede kaldı ?
Güzelliği kalmadı diye Eşinizi terkmi edeceksiniz ?
Bunun neresi vicdana sığar ? Neresi Erkekliğe yakışır ?

Ve Allaha büyük konuşmayımm.. Eşimin Türk ve Müslüman olmasını dilerim.
Çocuklarımında Türk Aile örf adet görenekleriyle büyümesini dilerim..
Tabi, Ruslardan Müslüman olan yokmudur, vardır illaki..
Ama hiç birininde Türk kadını gibi; gerektiğinde cepheye..
Gerektiğinde ise; Eşinin başı ucunda bekleyeceğini sanmıyorum.
Çünkü Soğuklar..

Türk kızlarına gelirsek..
Kaprisli oldukları doğru ama: ( Bu kişiye göre değişir )
+ Sevmek sabır ister, sadakat ister, İnanç ister..

Birde arz talep meselesidir dileyen dilediği uyrukdan bir Bayan yada Beyle Evlenebilir..
Buna karışma hakkımız yok !!
Çünkü bir sürü Alman uyruklu Bayanlarla Evlenen Gurbetcilerimiz var.
Birbirlerini tanımış, Fikirleri uymuş, Sevmiş ve Evlenmişlerdir. Allah mutlu etsin İnşallah. Deriz...

Ama: Türk kızları çooooooooooooooooooooooooooooooook daha Güzel Msn Wink
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence..kendini bilen inanci ve imanı sağlam.hiçbir müslüman türk erkeği bu tür bir birliktelik yaşamaz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AnaLiiZ_TiLbuRG adlı kullanıcıdan alıntı

Türk kızlarına gelirsek..
Kaprisli oldukları doğru ama: ( Bu kişiye göre değişir )
+ Sevmek sabır ister, sadakat ister, İnanç ister..

Burda belirtmek istediğim yanlış anlaşılmasınn..
Türk Kızlarının.. Bu Onların kaprisli olduklarını değil;
Hayata karşı olan: Mesafeleridir. Böyle olmak zorundalarr..
Çünkü Namus gibi; Edep adap gibi; Çok önemli değerler üzerine kurulmuş bir hayatları vardır.
Bunu,da hiç bir zaman çiğneyemezler.. Bu onların kaprisli olduğunu göstermez..
Aksine Sağlam bir Aile yapısına bağlı olduklarını gösterir.

( Ve Taktir edilesi bir karardır. )
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yerlilerden örf adetlerden şaşmamak gerek :skull: