Arama

Erkekler Neden Rus Kızı İster? - Sayfa 9

Güncelleme: 30 Haziran 2016 Gösterim: 63.857 Cevap: 84
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2012       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tercih ederler çünkü rus kadınlarının erkekleri ayık olduğu zamanlarda kadınlarına seksi iyi öğretmiş, bizim erkeklerde beceremedikleri konuyu onlardan
öğrenmenin ince hazzını yaşıyorlar.
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #82
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Tercih ederler çünkü rus kadınlarının erkekleri ayık olduğu zamanlarda kadınlarına seksi iyi öğretmiş, bizim erkeklerde beceremedikleri konuyu onlardan
öğrenmenin ince hazzını yaşıyorlar.

Müthiş ötesi genelleme dolu talihsiz bir yorum. Ne Rus erkekleri hep aylak ve hep seks uzmanı ne de Türk erkekleri her zaman seks fakiri. Ve Rus kadınları da cinsellik ustası değil. Bu genellemeLerin tümü yanlış.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2014       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NOScar adlı kullanıcıdan alıntı

Türk kızı güzel falan değil yada bana güzel gelmiyor arada kaynayanlar var ama Türk kızları nebiliyim çok farklı yani . Rus kızları mesela çok güzel ben kendi adıma sarışın takıntısı olan bir insan olduğum için beyaz ten ve sarı saç bana bi çekici geliyor hele o güzel gözler insanın içini ıstıyor. Türk kızlarınında sosyal ortamları olmadığı için itici davranabiliyorlar kendi memleketimin kızlarınıda seviyorum gel görki hayatı gossip girl gibi yaşamaya çalışıyorlar.

Katiliyorum kardeşim mavi göz hemen hemen nerdeyse iyi mesela kopek alman kurdunu sibirya kurdunu deseler şüphesiz sibirya derim çünkü renkli göz özellikle mavi insani çekiyor türk kizlarinin güzelligi ruslarla kiyaslanamaz o yüzden tamam belki kiyaslanabilecek bazilari vardır ama onlarda senin benim ulaşabileceklerimiz degil
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
2 Temmuz 2014       Mesaj #84
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Soğuk ülkenin sıcak insanları Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2015       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı ayarda 2 kızı ele alalım. ikiside uç güzel olsunlar. uç güzel olan Türk kızına yaklaşabilmen için aşırı yakışıklı ve paralı olman gerekir. Diğer tarafta rus kızına ikisinden birisi olsada yeter. olmasa bile ona karşı tek amacının yatak olmadığını hissettirirsen diğerlerinin önemi yok olur. Türk kızındaki kaprisin binde biri yoktur. Burnu havada değildir. Pis kokmaz. Bakımın alasını yapar. Uykuluysan banane konuşucaksın, mesajlaşıcaksın demez, gözlerine iyi bakmalısın der. İnsaflıdır. Eleştiri kabul eder, bizimkiler gibi kusursuz değildir Msn Happy Her yönden bizim kendini beğenmişlere fark atar. bizimkilerde onlar paralı der. çünkü türkiyede gördükleri pasaportuna el konulmuşlar gibi sanar hepsini. he birde o iki uç güzel bizde 1000 tanede 1 iken bunlarda 3'te bir. Diğer ikisinden biride bizimkilere göre çok güzeldir. Diğer kalan 1 de bizimkiler ayarındadır Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.