MsXLabs
2005-2016
Moda tr forumunda yer alan Finn and Jake tarafından açılmış Pınar Yılmaz konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Pınar Yılmaz MsXLabs.org Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu Pınar Yılmaz , atama beklerken model ...

Pınar Yılmaz

Gösterim: 2.087 | Cevap: 0
7 Ocak 2013 16:03   |   Mesaj #1   |   
Finn and Jake - avatarı
VIP Adventure Time
İzmir

9.716
10.316 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 23-11-2010

Pınar Yılmaz nereli, hayatı, kimdir.

Pınar Yılmaz
MsXLabs.org

Ad:  1208488-p6.jpg
Gösterim: 52
Boyut:  28.6 KB

Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu Pınar Yılmaz, atama beklerken model oldu.

Eylül 1987 Keşan Edirne Doğumlu, Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu Pınar Yılmaz Üniversite yıllarında sahne ve kamera önüne çıkmaya başladı.Trakya ve Edirne Televizyonlarında spikerlikte yapan güzel öğretmen adayı o yıllarda halkın gözü önünde olmaktan büyük mutluluk duydu.

Üniversiteyi başarıyla bitirdi
Canlı yayın ve Edirne Gündemi adlı siyaset programında da görev alan o zamanın öğrencisi şimdinin modeli Pınar Yılmaz Üniversiteyi başarıyla bitirmişti. Kendi okulunda mastır yapmaya da başlayan ancak fotoğrafçılığa ve modelliğe olan merakı sonucu bir yandan Edirne Fotoğraf Derneği'nde profesyonel fotoğrafçılık dersleri aldı.

Usta fotoğrafçılara modellik yapmak için zaman zaman kameralar karşısına geçen güzel model Pınar Yılmaz bu merakı sonucu zaman içinde kendini Paris ve Milano moda merkezlerinde bularak oraların ticaret hayatını da inceledi. Fotoğrafçılıkta usta sayılacak bilgilere ulaşan ve gezdiği fuarlar yanında fotoğraflar çekerek yurt dışında modellerin ve sanatçıların yaşam tarzlarını inceledi.

Atama beklerken model oldu
Bu çalışmaları sürdürürken mezun olduğu İngilizce öğretmenliğine atanmayı da bekleyen Pınar Yılmaz atanmasının çıkmaması sonucu kendini Modellik süreci içinde buldu. bir yandan sergilere konulan ve yayınlanan fotoğraf çekimlerini sürdüren bir yandan da modellik yapmaya başlayan Pınar Yılmaz öğretim üyesi olmayı beklerken model oluverdi.

Türkiye'nin hayat şartları ve modellik aşkının birleşmesiyle kendini podyumda ve sahnede bulan güzel artık bu işe profesyonel olarak kendini adadı. Pınar Yılmaz yerleştiği İzmir'de profesyonel anlamda modellik yapmanın yanında İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi de aldı.

Sahne deneyimini geliştiren ve güzelliği ile de dikkat çekmeye de başlayan Pınar Yılmaz şimdi de, çekimi kısa sure önce tamamlanan yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi turistik alanda tanıtacak olan Kültür Bakanlığı Ege Bölgesi tanıtım filminde yer aldı.

Kaynak > trabzonhbr.com/


Son düzenleyen _Yağmur_; 2 Temmuz 2014 09:47 Sebep: Sakıncalı görsel içerik değiştirildi.

Pınar Yılmaz benzer konular

4 Aralık 2015
24 Eylül 2013
25 Kasım 2012
17 Haziran 2012