Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 21

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.715 Cevap: 380
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Aralık 2008       Mesaj #201
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
jetpack adlı kullanıcıdan alıntı

eLLerinize sağlık Bu Güvenilirmi Peki?

Hangisi güvenilir mi? Burada birkaç şey için birkaç yöntem anlatıldı. Lütfen bahsettiğiniz yöntemi anlatan gönderinin alıntısını yapın.
Sponsorlu Bağlantılar
desel - avatarı
desel
Ziyaretçi
12 Aralık 2008       Mesaj #202
desel - avatarı
Ziyaretçi
ilk yazı çok doğru msn de para işi falan yok yanlış bilgiyi kabul edin burlardada yazmayın..-
Sponsorlu Bağlantılar
super06 - avatarı
super06
Ziyaretçi
12 Aralık 2008       Mesaj #203
super06 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar herkesın hemen hemen sorunu ayını bende gorüştüğüm kız arkadasımdan suphelenıyordum benı engelleyıp engellemediğni bulmaya calıştım aklıma şu soruda gelıyo benle goruştuğu msn adresını uykum geldı deyıp kapatıp başka yenı mail adresıyle ıstedıyle konuşur bunu nasıl bıleceğiz tamamen guven meselesi yoksa boyle olursa sureklı kafaya takılır duzenli bir ilişki bile bıtebılır.
BenCesur - avatarı
BenCesur
Ziyaretçi
14 Aralık 2008       Mesaj #204
BenCesur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
super06 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar herkesın hemen hemen sorunu ayını bende gorüştüğüm kız arkadasımdan suphelenıyordum benı engelleyıp engellemediğni bulmaya calıştım aklıma şu soruda gelıyo benle goruştuğu msn adresını uykum geldı deyıp kapatıp başka yenı mail adresıyle ıstedıyle konuşur bunu nasıl bıleceğiz tamamen guven meselesi yoksa boyle olursa sureklı kafaya takılır duzenli bir ilişki bile bıtebılır.

Bu durumda ise yapabiliyorsan : Kızın bilgisayarına geçtiğin zaman kız o ana kadar hangi adresleri kullanmışsa yada o bilgisayardan hangi hesaplardan oturum açılmışsa hepsini C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Contacts dizininde görebilirsin.. Burdaki adresleri öğrenince duruma göre hareket edebilirsin.. yada ne bileyim o adresleri kafana takıldığı an bir bayan hesabıyla ekleyip kontrol edebilirsin..Msn Grin. Ama dediğin gibi bu durum kesinlikle güven meselesi ama bu devirdede kimseye güvenilmiyor ki Msn Mad
super06 - avatarı
super06
Ziyaretçi
15 Aralık 2008       Mesaj #205
super06 - avatarı
Ziyaretçi
cesur arkadsım dediğni kendı bilgisayarımda denedım ama olmadı ama insan ister ıstemez şüphelenıyor bu zamanda kımsye guven kalmadı ç.dışı olarakta başksıyla konuşabılır engelledığını gösteren program var mı bırde msn şifresını kendı bılgısayrında bulan program var mı başka msn adresıyle eklemiştım zamanında ama yemedı eklememiş o yuzden araştırıyorum bende yardımcı olursan sevınırım...

eskıden cesur kardesşim kışının profılınden bakınca bır web gorunumu bırde msn gorumu dıye 2 resım çıkardı şimdı değişmiş sistem anlaşılmıyor senın bıldığın başka yontem var mı
Son düzenleyen super06; 15 Aralık 2008 00:40 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
super06 - avatarı
super06
Ziyaretçi
15 Aralık 2008       Mesaj #206
super06 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar dediğinız yontemı denerken bırseyın farkına vardım eğer sızı karşı taraf engelleyıp başkalarıyla goruşuyorsa bıle karşı tarafın profını çevrım içi olara gosterıyor
super06 - avatarı
super06
Ziyaretçi
15 Aralık 2008       Mesaj #207
super06 - avatarı
Ziyaretçi
yalnış duyum kusura bakmayın
tulip - avatarı
tulip
Ziyaretçi
15 Aralık 2008       Mesaj #208
tulip - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar, öncelikle bu konuda yazılan mesajların hepsini okudum sizler gibi bende biraz meraklıyım bu konudada araştırmalara devam ediyorum. Daha önceden engelleyenleri kişilerin profil ayrıntılarından öğrenmeyi bende deniyordum. bir arkadaşın dediği gibi %99 bu yöntem doğru çıkıyordu.
şimdi windows live arayüzü değişti ve yöntem malesef işe yaramıyor. Göçmen kızın dediklerini daha önce uygulamıştım fakat o yöntem doğru çıkmıyor. ancak atlanan bir ayrıntı var. tabi bu incelemelerim sonucu bulduğum bir ayrıntı.
kişilerin profillerine girdiğinizde kişilerin profil sayfasında üstte kişi resmi veya resim bölümü görünür. işte burda o resmin üstüne geldiğinizde bir ok çıkıyor ordan kişi bilgisini görüntüle 'yi tıklayın. burda ekrana gelen sayfada yanda özet ve izinler çıkıcak. işte arkadaşlar kişinin ve sizin aranızdaki izinlere bakıcaksınız. izinlere girdiğinizde sizin ona verdiğiniz izin bölümü ve onun size verdiği izin bölümü var. burda kişi ile aranızda paylaştıklarınız çıkıcak. yani kişi sizi engellediyse ona dair bir paylaşım olmayacak. aynı şekilde sizde engellediyseniz kişiyi bir paylaşım söz konusu değildir. fakat. engelleme söz konusu değilse sizin mail adresiniz altında ona verdiğiniz dosya aktarımı izni ve profil izni görünücek. tabi onunda mail adresi ve aynı dosya izni, profil izni görünücektir.
%100 doğru diyemem fakat çoğunlukla çıkıyor. Umarım doğru tespit yapmışımdır.
veysel - avatarı
veysel
Ziyaretçi
15 Aralık 2008       Mesaj #209
veysel - avatarı
Ziyaretçi
slm ben veysel nerden bulucaz ya buları kadrdesım ya

alfredo - avatarı
alfredo
Ziyaretçi
15 Aralık 2008       Mesaj #210
alfredo - avatarı