Arama

Psikoloji ve PDR Bölümü Hakkında Soru ve Cevaplar - Sayfa 9

Güncelleme: 26 Kasım 2016 Gösterim: 406.455 Cevap: 520
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 10.sınıf sosyal bilimler bölümünde okuyorum pdr okumak istiyorum ama her kez bu bölümden zor diyor gerçekten pdr okuyamazmıyım
Sponsorlu Bağlantılar
_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
29 Mayıs 2010       Mesaj #82
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 10.sınıf sosyal bilimler bölümünde okuyorum pdr okumak istiyorum ama her kez bu bölümden zor diyor gerçekten pdr okuyamazmıyım

Bu bölüm için yeni sınav sistemine göre YGS,LYS1,LYS 3 sınavlarına girmek gerekiyor.LYS-1 matematik geometri soruları içeriyor bu derslere ağırlık verirsen PDR okuyabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise 2.sınıftayım ve pdr okumak istiyorum ama sosyal bilimler bölümünde olduğum için işin zor diolar lütfen bi yardımcı olurmusunuz

ben lise 2.sınıftayım ve pdr okumak istiyorum ama sosyal bilimler bölümünde olduğum için işin zor diolar lütfen bi yardımcı olurmusunuz
Son düzenleyen Misafir; 31 Mayıs 2010 09:52 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #84
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bu bölüm için yeni sınav sistemine göre YGS,LYS1,LYS 3 sınavlarına girmek gerekiyor.LYS-1 matematik geometri soruları içeriyor bu derslere ağırlık verirsen PDR okuyabilirsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2010       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayısal bölümde iyiyim bu sebepten dolayı sayısaldan pdr'ye gitmek istiyorum ama herkes tm'yi seçmelisin diyor bna yardımcı olur musunuz ?? türkçeyi yapabilsem tm'ye giderdim ama yapamıyorum.türkçeyi yapamadıgım için pdr'ye gitmem uygun mu ?? yarın bölüm seçicem bana acil yardımcı olursanız çok sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2010       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben PDR bölümüne gitmek istiyorum bu bölüme nasıl gidebilirim bana aşamalarını kısaca anlatabilir misiniz ve bilgi verebilirmisiniz?
Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkürler
_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
23 Haziran 2010       Mesaj #87
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Ben PDR bölümüne gitmek istiyorum bu bölüme nasıl gidebilirim bana aşamalarını kısaca anlatabilir misiniz ve bilgi verebilirmisiniz?
Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkürler

PDR, eşit ağırlıktan alan bir bölüm olduğu için öncelikle lisede eşit ağırlık bölümünü seçmelisiniz.Bu bölüm için yeni sınav sistemine göre YGS,LYS1,LYS 3 sınavlarına girmek gerekiyor.YGS eski sınav sistemine göre ilk bölüm gibi düşünülebilir.LYS1 matematik-geometri, LYS3 de Edebiyat-Coğrafya Sınavıdır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben bugun lys 3 sınavından cıktım. pdr bölümü istiyorum ama hakkında pek bılgım yok yardımcı olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
marmara üniversitesi pdr eğitimi ingilizce mi türkçe mi? bi de hangi bölümleri ingilizce?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise uc ogrencisiyim pdr istiyorum fakat hangi universiteye daha iyi diye aklimda supheler var