Arama

Rüyada Hz. Muhammed'i görmek nasıl yorumlanır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Ekim 2012 Gösterim: 25.964 Cevap: 43
elif_yaren - avatarı
elif_yaren
Ziyaretçi
11 Kasım 2008       Mesaj #1
elif_yaren - avatarı
Ziyaretçi
s.a. Ben urfalıyım ama şu anda vanda yaşıyorum.Rüyamda Hz.Muhammed[sav} ve Hz.Hüseyini gördüm.Urfadaydım ve Efendimizin peşinden gimek istiyordum fakat Efendimiz bana " eger bu şehirden çıkarsan bu şehir yıkılacak dedi" ben yine de çıktım onun peşinden gittim ve şehir yıkıldı.bu rüya ne anlama geliyor.selamün aleyküm
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
ruyana (s.a) gormek bolluk saadet üzüntü ve sıkıntılarınıdan kurtulmaktırç kotu bir iş yolundaysnız onun cevabı sana ggelmektedir.rüyanda hz muhammedei gormek yakında iyi bir haber alacağın sana öğütler ama kotu yolundaysan hapis veya sıkıntılardan kurtulup çıkmaktır tertemiz olup o ruyayı kalktıktan sonra besmele çekrek abdest alıp namaz kılın pyegamberinize sizi bu gosterdiği rüyanın kymetini bilinki ruyanıza hep girsin..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Rüya Tabirleri
inceleyiniz

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yasında bie kızım.rüyamda hz. muammedle konustum.ben ona (yangından cııkmıstık) ölümden korkuyorum annem 7 aylık hamile dedim. o ise sen ölsen bile cennetten görürsün kardeşini dedi. gözlerine bakamıyordum ısık sacıyordu .gözlerim yoruldu. bu rüya benim icin ne anlama geliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben rüyamda peygamberimizi kapımızın önünde gördüm ve etrafı çok kalabalıktı her kes onu görebilmek için abdest almaya gidiolardı bnde onlarla birlikte abdest almaya gittim ve tekrar görmek için geri geldigimde peygamberimizin yüzü altın renginde ve çok güzeldi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ruyana (s.a) gormek bolluk saadet üzüntü ve sıkıntılarınıdan kurtulmaktırç kotu bir iş yolundaysnız onun cevabı sana ggelmektedir.rüyanda hz muhammedei gormek yakında iyi bir haber alacağın sana öğütler ama kotu yolundaysan hapis veya sıkıntılardan kurtulup çıkmaktır tertemiz olup o ruyayı kalktıktan sonra besmele çekrek abdest alıp namaz kılın pyegamberinize sizi bu gosterdiği rüyanın kymetini bilinki ruyanıza hep girsin..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a ben istanbuldan hamza aslen tekirdağlıyım ama istabulda yaşıyorum bende rüyamda hz.Muhammedi gördüm o kdr gerçek tiki peygambeerimizin suratından ttutun kıyafetlerine kdr herşeyini hatırlıyorum acaba rüyanızda haz.muhammedi görmek ne anlama geliyor yazarmıısnız şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam aleyküm ben van ercişten yazıyorum 19 yaşındayım ben rüyamda hz. Muhammed i gördüm ve benden kırmızı bir bisiklet istiyordu ben de onu almak için yola çıktım ve alıp geldim. geldiğimde vefat etmişti bende de yetişemediğim için çok ağladım ve kabrinin yanında kızı hz. fatma ve hz. ali (r.a) ın kabirleride vardı ve sırf ona yetişemediğim için halende meraktayım acaba ne anlama geliyor... selam aleyküm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sellamü aleyküm ben urfadan mehmet ben rüyamda hz muhammedi sav gordüm ama yuzunu gormedim sanki nurlu yüzünü gordüm ısık sacıyordu ne anlama gelıyor acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşındayım ve bu mesajı giresundan yazıyorum. dün gece bende hz.muhammedin elni gördüm. otobüs yuvarlanıyordu ve biri hz. muhammedin elinden tutmuştu.sanırım ikiside ölüyordu. bu rüyamın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.lütfen bilen biri varsa cevaplasın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda peyganber efendimizi bana yardim ederken fakat 11 yaslarinda ki cocuk hali ile gordum.ama rüyamda bile onun oldugunu biliyordum.bana neden cocuk hali ile gorundugunu kendime soruruyordum.ama elinde asasi vardi.beni su an tam hatirlamadigim biseyden kurtardi ve sonucunda,elini asasina uzatti yerden aldi.bembeyaz bi asasi vardi,,o an cok etkilendim.aslinda biraz daha var ama,sonrasinda peyganber efendimiz gitmisdi o yuzden yazmiyorum.