Arama

Rüyada Hz. Muhammed'i görmek nasıl yorumlanır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Ekim 2012 Gösterim: 25.895 Cevap: 43
azize - avatarı
azize
Ziyaretçi
6 Ocak 2011       Mesaj #21
azize - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda hz.muhammet s.a.v efendimiz sapsarı bir sahilde,denize doğru yönelmiş,denize bakıyordu,dalgalar usulca ayaklarının ucuna değip geri gidiyordu ve bende onu izliyordum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda hz. muhammed in önünde oturan 3-4 kişiden bir tanesiydim. diğer kişiler kimdi bilmiyorum. kendisinin sesini duyamadım. O'na birsey sormak istiyordum fakat ağlamaktan soramıyordum.

Sponsorlu Bağlantılar
bu ne anlama gelebilir

teşekkürler
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
29 Ocak 2011       Mesaj #23
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

rüyamda hz. muhammed in önünde oturan 3-4 kişiden bir tanesiydim. diğer kişiler kimdi bilmiyorum. kendisinin sesini duyamadım. O'na birsey sormak istiyordum fakat ağlamaktan soramıyordum.

bu ne anlama gelebilir

teşekkürler

Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı viewpost https://www.msxlabs.org/forum/parapsi...tabirleri.html
inceleyiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba , bende 4 5 sefer hz Muhammedi s.a.v rüyamda gördüm , çok yormaya çalıştım tabirlerde farklı farklı yorumlarda olduğu için kafam karıştı sizlerin yaşadığı acabaları yaşadım bu nedenle kendi şahsi fikrimi belki aydınlatır diye paylaşmak istedim.
pegamber efendimizin dediği gibi şeytan onun kılığına giremez. bu durumda en güzel yorumu insan kendisi yapmalı göremediğini görmeli. mesela konu başlığını açan arkadaş urfada olmadığını kendi ağzıyla söylemiş demekki van da yaşamasının onun için bir hayrı yok memleketine dönmeli bu gayet açık bir rüya neyın hayırlı olduğunu bizler bilemeyiz. bir başka arakadaş da kırmızı bisikletten bahsetmiş , bisikletin onun hayatında neyi ifade ettiğini bilemiyeceğimiz için yine kendisi en iyi yormu yapacaktır diye düşünüyorum örnek verecek olursam , küçükken bisikleti olamamış ama peygamber efendimiz ilerleyen yaşlarında hiçbir istedğinden yoksun olmayacağını müjdelemiş olabilir bunu en iyi rüyayı gören yorar.
birde rüyanın hemen çıkacağını düşünmemek lazım sabırlı olmak beklemek lazım.
umarım yardımım dokunmuştur hayırlı günler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hz. muhammed'İn yüzünü görmedim fakat rüyamda onunla bir savaşa karışıyordum ona kötülük etmek isteyenlere karşı mücadele veriyordum karanlık ağaçlarla dolu bir yerdi ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben rüyamda ilk allahı gördüm bana evdeki misafirin kim olduqunu sordu blmiyorum dedim ve bana o seni çok seven biri dedim kim dedi bana peygamberin dedi . gidip onu gördüm beni öptü. allah bana dediki senin kıyamet korkun geçerse ozaman kıyamet kopucak. korkma dedi. sizce bu rüyanınn anlamı nedir ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben16 yaşındayken hz muhammedin atla yanında da birkaç kişiyle beraber üzerimden atladı ve ben sadece ayağını gördüm sandalet tarzı bir ayakkabı vardı ve ben hamileymişim ve küçük bir kum tepesinin arkasında saklanıyodum.çöl gibi bir yerdeydim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben rüyamda hz.muhammedi gördüm .o benimle konuştu. be n ona tam sarılacağım anda kayboldu.arkama döndüm o anda o oradaydı.sarıldım sonra ağladım. o beyaz uzun bir elbise giymişti.daha sonra uyandım. olanları kurandaki bir ablaya anlattım.kimseye söyleme dedib
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bena dıyamandan şükran ben rüyamda hz. muhammedi gördüm.benonasarıldım.ama yüzünü tam hatırlamıyorum.yüzüne nur inmişti ama yaklaşınca anladım.en çok sevdiğim peygamber hz.muhammed imiş ben ona aşık oldum.selametle kalın.gülegüle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bem muhamed sav bir kum teesine diz cokmus haldeyken az ilerse daha yuksek ve buk kumtepesinn userinde bana karsiyabakmami isret edirdu kuran ayetleri kenarlari susli halde sayfasayfa iniyardu o muhameddtirki sav guzel nurlu yuzu vardir aklimdan hic cikmaz gozleri