Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?
İlk...282930 3132...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir10:08, 7 Haziran 2011 
sizinle konuşurken sesini değişiriyorsa dilinin ucunda gizli bir harf varsa ve sürekli dilimin ucunda ama olmuyor diyorsa birde bakışlarından.ama şunu söylemeliyimki bu konuda bir uzmanlığım var sayılmaz.
Cevap
Misafir17:15, 9 Haziran 2011 
aslında anlamak için

1-size karşı bakışları
2-sizin yanınızda heyecanlanıyorsa
Cevap
Misafir18:44, 10 Haziran 2011 
Heyecanlandığını nerden anlayacağız ki.
Cevap
Misafir20:17, 10 Haziran 2011 
sürekli elleriyle oynuyorsa gözleri ışıl ışılsa sık sık nefes alıp veriyorsa heyecanlanmış demektir utangaç biriyse gözlerinize bakamaz sürekli yere bakar kızarır bozarır elleriyle oynar konuşmayı kısa tutmaya çalışır filan
Cevap
Misafir19:16, 12 Haziran 2011 
benm erkek arkadasım bıraz ilgisiz ama benı sevdıgını söyluyor yanımda mukemml ama ayrılınca ılgısınden tatmın olmuyorum. ne yapıcamı bılemıyorum
Cevap
Gece Prensesi19:44, 12 Haziran 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
benm erkek arkadasım bıraz ilgisiz ama benı sevdıgını söyluyor yanımda mukemml ama ayrılınca ılgısınden tatmın olmuyorum. ne yapıcamı bılemıyorum

Bazı insanlarını kişiliği öyledir..
Cevap
Misafir09:50, 18 Haziran 2011 
bence bakışlarından yaptığı hareketlerden size ilgi çekmeye çalışır . mesela sağda top oynuyor kalede görevli arada bir size bakıyor sizde ona bakıyorsunuz. SİZ bakınca o hemen yüzünü başka tarafa çeviriyor
Cevap
Misafir12:08, 19 Haziran 2011 
kıskanç olmasından yanına geldiği zaman gözlerinin parlamasından velat
Cevap
Misafir14:59, 23 Haziran 2011 
arkadaşlar ya bn size bişi soracam. bn birisini seviorum. o da beni face de eklemiş bn de kbl ettim bana iltifat edio. kıskanıo bi de gördüğünde bana bakıo. ama 1 kere bna dostum dedi. sizce bu beni evio mudur? dostumu arkadaşları bnim onu sevip sevmediğimi anlamak için dediğini sölüolar? sizce nedir. nolur yardım edin????????????
Cevap
Misafir22:04, 26 Haziran 2011 
yha bn sınıfta bi çocuğu sewiom o bni sewiomu blmm ama şunu söylüyümki sınıfta ikide bir bna wurup duruo espiri yapıo bn gülünce oda gülüo bi keresinde yanlışlıkla elimi tuttu acba bni sewiomu lütfen yazın
Cevap
İlk...282930 3132...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları