Arama

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2016 Gösterim: 375.973 Cevap: 138
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
1 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?
EN İYİ CEVABI _Yağmur_ verdi
Bir Erkeğin Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Sponsorlu Bağlantılar
BİR ERKEĞİN SİZE AŞIK OLUP OLMADIĞINI ANLAMAK İÇİN AŞK TESTİ
Erkeklerin aşık olup olmadığını anlamak aslında o kadar da zor değil. Bir erkek tavır ve davranışları ile, söylediği sözler ile aşık olup olmadığını belli ediyor. Peki partneriniz size gerçekten aşıkmı? sizi kalpten seviyormu? bunları anlamak için şimdi açıklayacağımız öneriler ile erkeğinizi kendiniz test edebilirsiniz.

İltifat Eder:
Erkekler her ne kadar “Benim için iç güzelliği önemli, fiziki değerlere çok önem vermem” deseler bile mutlaka dış güzelliğe bakarlar, öncelikle bir erkek âşık olduğunu ilk olarak sizi baştan aşağı süzerek belli eder.
Giyiminize, makyajınıza, yüz hatlarınıza, kilonuza, el- ayak bakımınıza, saçlarınıza, gözlerinize… Kısacası onun tarafından baştan sona fiziksel bir sınavdan geçirilirsiniz. Sınav bitiminin ardından, “Ne güzel gözlerin var”, “Saçlarını çok beğeniyorum”, “Mini etek sana çok yakışıyor” gibi iltifatlarla karşılaşmaya başlarsınız.
Sözün kısası, iç güzelliğiniz de olsun ama yine de siz her zaman güzel ve bakımlı olmaya gayret edin. Çünkü bir gün mutlaka bir erkek tarafından iltifat alacaksınız.

Sizi Dinler:
Eğer bir erkek sizden hoşlandıysa ses tonunuzu, diksiyonunuzu; kısacası onu sözlerinizle nasıl etkileyeceğinizi merak eder. Yanınıza gelip sizinle konuşmak ve sorular sormak ister. Mümkün olduğunca ikinizin de hoşuna gidecek güncel konular bulmaya çalışın. Ona soracağınız sorular hem kendisiyle ilgilendiğinizi gösterecek hem de onun nelerden zevk aldığına dair size ipuçları verecek.
Erkekler güldüren ve zeki kızlardan hoşlanırlar. Örneğin ona çocukluğunuzun komik anılarını anlatabilirsiniz. Ayrıca tane tane konuşmaya gayret edin. İyi bir diksiyon ve etkileyici bir ses tonuna önem verdiklerini de unutmayın.

Fedakâr Olur:
Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa içgüdüsel olarak sizi korumak ister, örneğin kalabalık ortamlarda rahatsız olduğunuzu düşünürse sizin için tartışmaya girebilir. Size sorular sorarak ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır.
Sağlığınızın ve keyfinizin yerinde olmasını herkesten çok o ister. Sizi her koşulda korumaya çalışıp üzülmemeniz için elinden geleni yapar.

Zaman Ayırmanızı İster:
Bir erkeğin hayatta en önem verdiği şeylerden biri de ilgilenilmektir. Kısacası ona önem vermenizi ve onunla vakit geçirmenizi bekler. “Bu akşam ne yapıyorsun?”, “Kiminle çıkıyorsun?”, “Seni evine bırakmamı ister misin?” gibi hafif kıskançlık kokan sözlerle de hayatınıza dâhil olmaya çalışır.
Onunla ilgilendiğiniz zaman mutlu olup, ona vakit ayırmadığınız zamanlarda ise kıskançlık duyguları ön plana çıkar. Eğer bir akşam eski aşkınızla yemeğe çıkacak olursanız, “Neden, ne gerek var ki?” veya “Ben varken neden onunla yemeğe çıkıyorsun?” gibi onlarca soruyla karşılaşabilirsiniz. Yani dikkat! İlişkinizin tehlikeye girmesini istemiyorsanız eski sevgililerinizle görüşmemeye çalışın. Eğer görüşecekseniz de bunu ölçülü tutmaya çalışın.
Bilin ki o sadece sizin tarafınızdan ilgi görmek istiyordur. Ona olan konsantrasyonunuzun azaldığını hissettiği andan itibaren aklına “Acaba başka bir erkek mi var?” sorularını getiriyor olabilir.

Her Halinizle Güzel Bulur:
Elbette ki de saçlarınız yapılı olduğunda ve ışıl ışıl parladığınızda size iltifat etmesini doğal karşılıyor olabilirsiniz. Yataktan kalktığınız andan gece uyuyana kadar geçen her saniyenizde, ister bakımlı görünmek için tonlarca para harcayın isterseniz de en doğal halinizle, makyaj bile yapmadan gezin, o sizi yine de güzel bulacaktır. Bu durumda gözü sizden başkasını görmüyor demektir.

Öncelik Sizsinizdir:
Seven erkek sevgilisine öncelik tanır. Onun için siz, zaman zaman ailesinden ve en yakın arkadaşlarından bile önce gelirsiniz, örneğin kız kardeşiyle ve sizinle alışverişe çıktığında en güzel kıyafetleri öncelikle size alır. Önce sizin iyi olmanızı, sizin gülmenizi ve mutlu olmanızı ister.
Soğuk bir yerde sizden başka üşüyen biri varsa ceketini önce size verir, hasta olduğunuzda işine gitmek yerine önce sizi ziyaret eder, hafta sonlarını ailesiyle geçirmek yerine sizinle program yapmaya çalışır. Çünkü siz onun hayatının en önemli değerisinizdir.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 13 Aralık 2016 01:33
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
26 Ocak 2009       Mesaj #2
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

yardım edin

Öncelikle belirtmek isterim ki;
Sponsorlu Bağlantılar
Bu konuda bir uzmanlık alanım yok.Ama kişisel olarak fikrimi almak isterseniz;

Bencede hissedersiniz,halinden ,davranışlarından,ilgisinden...
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin.Bir insanı çok sevmek ayrı şey,sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey.Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyorMsn ConfusedBu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı,güven,insanlık gibi duyguları,aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama "yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum,saçmalıyorum vs."

Kafanızı çok meşgul eden şeyleri lütfen arkaya atıp ta görmezlikten gelmeyin.O küçümsediğiniz şeyler,gün gelir acılarınızın en büyük sebebi olur.

Şahsınıza ait bir yorum yapmak istemem aslında ama bu soruyu sorduğunuza göre ya arkadaşlığınız çok yeni,ya da ufaktan ufaktan bir şeyler kafanızı karıştırmaya başlamış.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
27 Ocak 2009       Mesaj #3
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Hayır kesinliklen hayır. Bir erkeğin aşık olup olmadığını yada sevip sevmediğini onunla tanışıp vakit geçirmeden anlayamazsınız. Tanıştıktan sonra;

Alıntı
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle belirtmek isterim ki;
Bu konuda bir uzmanlık alanım yok.Ama kişisel olarak fikrimi almak isterseniz;

Bencede hissedersiniz,halinden ,davranışlarından,ilgisinden...
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin.Bir insanı çok sevmek ayrı şey,sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey.Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyorMsn ConfusedBu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı,güven,insanlık gibi duyguları,aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama "yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum,saçmalıyorum vs."

Kafanızı çok meşgul eden şeyleri lütfen arkaya atıp ta görmezlikten gelmeyin.O küçümsediğiniz şeyler,gün gelir acılarınızın en büyük sebebi olur.

Şahsınıza ait bir yorum yapmak istemem aslında ama bu soruyu sorduğunuza göre ya arkadaşlığınız çok yeni,ya da ufaktan ufaktan bir şeyler kafanızı karıştırmaya başlamış.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu dediklerinizin çoğu doğru. Ama(bunu yaşadım!) şunları da eklemek isterim:Çoğu zamn gözlerinize bakar onun gözüne bakmaktan kaçınmalısınız. Sizi kızdırmaya veya şaka yapmaya çalışır. Bazen size tavır yapar. Sizinle ilgilenir.Bakamayan erkek
Erkeklerin gözleri söz konusu olduğunda kadınlar için durum biraz daha zor gibi. Zira kadınlarla fazla sıkı fıkı olan, belki ‘çapkın’ diyebileceğimiz erkek tipinin bakışlarındaki gerçekliği ölçmek epey güç.

Dikkat! Kadınları nasıl etkileyeceğini çok iyi bildiğini düşünen bu erkek tipinin tuzağına düşmemenizi tavsiye ederiz. Bu erkek tipi bariz uzun bakışlarını gözlerinize sabitler, üstüne bir de jest ve mimikleriyle romantik erkek rolü oynar.

Oysa gerçekten hoşlanan erkek, çekingen bakışlar fırlatan erkektir. Bakışlarınızı uzun süre gözlerine dikin ve test edin, ne kadar sürede çekiyor gözlerini sizden? Eğer karşılıklı olarak bir şey konuşmadığınız anlarda beş saniyeden daha uzun süre gözlerinizin içine bakamıyor, bakışlarını nereye çevireceği konusunda tereddüt yaşıyorsa, bilin ki sizden hoşlanıyor!

Konuşurken
Sizinle konuşurken işinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla, gittiğiniz yerlerle, sevdiğiniz filmlerle ilgili sorular soruyorsa sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmek istediği apaçıktır.

İltifat ederler
Hoşlanan erkek, karşısındaki kadını sözleriyle, anlattıklarıyla etkilemeye çalışır. Espri yeteneği olan erkekler bu konuda daha şanslılar. Çünkü kadınlar gerçekten de hoş sohbet ve esprili hikayeler anlatabilen erkeklerden hoşlanırlar.

Dışa dönük erkekler sözlerinin arasına iltifat cümleleri sıkıştırmayı ihmal etmezler. Ancak içe dönük yapılı olanlar kolay kolay iltifat edemez, sadece sözlerinin içine sizi sahiplendikleri fikrini veren imalar yerleştirirler. Keyfinizin yerinde olmasını önemserler. Kalabalık ortamlarda canınızı sıkan bir durum olduğunu fark ettiklerinde sizden önce söze girerek birilerini uyarmayı görev bilirler.

Jest ve mimikler
Hoşlanan erkek, sözleriyle olduğu kadar jest ve mimikleriyle de kibar görünmeye çabalar. Fiziksel olarak kadına yakın durmaya çalışır.

"Tesadüfen" sık sık hoşlandığı kadının karşısına çıkar. Muhtemelen arkadaş çevresi sayesinde sizin nerede olacağınızı öğrenip tatlı tesadüfler yaratır. Yüzünde, size karşı hakim olamadığı gülümseme ifadesi, konuşurken hata yapmamaya çalışması, en bildik hoşlanma belirtileridir.

Enstrüman çalma yeteneği olan bir erkekse, size bir gün enstrüman çalmak istediğini söylemesi ya da ilginizi çekeceğini düşündüğü bir etkinliğe özel olarak sizi davet etmesi de kolay anlaşılır belirtilerdendir.

İçe dönük erkekler, diğer arkadaşlarıyla gayet iyi sohbet edebilirken siz geldiğinizde süt dökmüş kediye dönebilirler. Eğer arkadaşlarından, onun içe dönük, utangaç bir kişi olduğunu öğrendiyseniz, bu davranışı sizin için bir mesajdır.

Ardı ardına SMS
Cep telefonlarının bu kadar popülerleşmesi, flört şekillerini de ciddi oranda etkiledi şüphesiz. Birinin yüzüne bakarak bir şey söylemektense, mesaj yazmak çok daha kolay geliyor tabi insanlara… Eğer sizin de telefonunuz ondan gelen mesajlardan susmak bilmiyorsa, emin olun yakında bir itiraf gelecek demektir!

Çiçek geldiyse dikkat
Kadınların çiçekten hoşlandığını erkekler de bilir... Eğer bir erkekten durup dururken çiçek geldiyse sizden hoşlandığı ve sizi etkilemeye çalıştığı kesindir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 13 Aralık 2016 01:38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben erkeğim anlarım konuşurken gözleri size
fazla bakamaz size nefret olur aşk nefetle başlar size konuşmaya
calıştığında söyelemez başka bişey söyler
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teyze cocuklrıyız ona asıgm yalnız onun arkadasyıla cıktım oda benm ama bnı cok iltıfatlarda bulundu ve arkadsından ayrılmamı ıstedı ve ayrıldm elımı tuttu gözlerıme baktı sarkı ylladı içkılıyken benı sevdıgını syledı onu cok sevıorm ben istanbulda oturuorm ankraya onların oraya geldm dayımlra yalnız hıc gelmedı msj atıorm konusuorz gelıcem nrdesn dıo senı ben alıyım ıstedgn yerden dıo ama gelmedı halbıkı bende onun içın gelmiştım.msjlasırkrn kuzen dıo ve sınnır oluyorum tw izlicem bse dıomsun dıe ltfen bna asık olup olmadıgını sylermısın bde bnı cok gcık edıo
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
14 yaşında bi kızım kankymin ç.teklifi yaptıgı cocugu seviyorum. aradan 1 sene geçti kankymm bilio ona aşık oldugumu ondan nefret edio saten çünkü ona tipim deilsin dedi banada der die korkuyorum bana bakışlarını yakalıorum ondan bakışlarımı alamıom okulda. bana ç teklifi etse hmn kabul ederim ona olan ilgimi nasıl bellli etmeliyim n olur yardım edinnnnn..........ONU ÇOQ SEVİYORUMMM
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir rkeğin sevdiğini attığı mesajların çokluğundan sevgi sözlerinden arkadaş olarak başlayıp sevgili olarak bitiren erkeklerden çoğunlukla vardır o yüzden hiçbir erkek ve kıız arkadaş olarak kalamaz artı ve eksinin çarpımı her zaman eksidir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şuanda amacıma ulaşmış değilim ama çok az kaldı.benimde sevdiğim bir çocuk var aynı servisle gidip keliyoruz.ilk sıralar aşık değildim ama sonre ne olsuysa oldu.ben artık okulda karşısına çıkıyorum her tenefüs özellikle kalorifer peteğine oturup ayaklarımı uzatarak yaslanınca daha çok dikkati çekiyor gülümsüyor çekingen olduğu için bir türlü teklifte bulunamadı ama o da beni seviyor 1-gözlerine uzun süre bakın2-onun yanında başka bir erkekle kavga edin3-ayağınızı uzatarak veya bacak bacak üstüne atarak oturun ben bunların hepsini yaptım şimdi aynı klüpteyiz ve sevgiliyiz.....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HEYY ERKEKLER EĞER BİR KIZ SİZE AŞIKSA!.. gözlerinizin içine bakamaz, konu sizinle ilgili olunca yüzü kızarır heyecanlanır konuyu kapatmak ister size gizli gizli bakar siz ona bakınca hemen yüzünü çevirir sizinle yüz yüze pek konusamaz belki msn de filan sohbet eder
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.