PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Kulağa su kaçtığında ne yapmak gerekir?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi10:25, 9 Aralık 2008 
annem banyo yaparken kulağına su kaçırmış şu anda kulaktaki sudan aşırı derecede rahatsızlıklık duymaktadır.Yatarken o kulağın üzerine yatmasına rağmen su çıkmamıştır. nasıl çıkarılır yada ne ilaç kullanırsak kulağındaki su rahatlıkla çıkar şimdeiden teşekkür ederim
En iyi cevap iboş der ki tarafından gönderildi

benim de oldu burnumu dıkadım ağzımı da dıkadım sıkıca hava verdim kulağımdan şrrrak diye fışkırdı
Benzer Konular:
Etiketler:
  • kulaga su kacinca ne yapilir
  • kulaga su kacmasi
  • kulak su kacmasi
Cevap
Keten Prenses10:35, 9 Aralık 2008 
muhteemelen kulak zarında bir defekt olduğu için rahatsız olmuştur. bir kbb uzmanına görüününü şu anda bişey yapmayın. herhangi bir bilinçsiz müdahale kulak zarını daha çok tahriş eder.. içeride su olduğu için değil,zardaki enfeksiyon tarzı bir olgudan dolayı rahatsızlık duyulur..
geçmiş olsun..iyi bayramlar
Cevap
Ziyaretçi14:03, 27 Ocak 2009 
benimkulağıma su kaçadı ama o hissi verio ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun şimdiden sağol
Cevap
Saymindiyorki14:37, 27 Ocak 2009 
kulak çubuğu ile iyice temizlemelisin bir de bazı yararlı hareketler var mesela su kaçan kulağa doğru başımızı yan tutarak tek ayak zıplamak sahiden işe yarıyor.
Cevap
iboş der ki19:15, 11 Ağustos 2009 
benim de oldu burnumu dıkadım ağzımı da dıkadım sıkıca hava verdim kulağımdan şrrrak diye fışkırdı
Cevap
Blue Blood20:55, 11 Ağustos 2009 
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı:
annem banyo yaparken kulağına su kaçırmış şu anda kulaktaki sudan aşırı derecede rahatsızlıklık duymaktadır.Yatarken o kulağın üzerine yatmasına rağmen su çıkmamıştır. nasıl çıkarılır yada ne ilaç kullanırsak kulağındaki su rahatlıkla çıkar şimdeiden teşekkür ederim

Gecmis olsun oncelikle.Kulaga su kactigi zaman ustune yatmaniz bisey degistirmez aksine size rahatsizlik verir.En iyi yontem tabikide hastaneye gidip kulaginizi temizlettirmenizdir tabiki.Ama herhangibir sebepten dolayi gidemiyorsaniz size bazi tavsiyeler vericem.Su kacan kulaginiz ornegin sol kulaginiza su kacmissa kafanizi o tarafa egin ve sol ayaginizin ustunde ziplayinumarim isinize yarar.Tekrar gecmis olsun...
Cevap
degekane10:42, 13 Ağustos 2009 
tek ayak üstünde zıplamak hiç inanasım gelmese de işe yaradı ve bi kaç saniye kendimden geçtim "nasıl yani ya?" diyerek...yardımınız için teşekkürler...
Cevap
Misafir19:01, 8 Eylül 2009 
ya benim kulağım havuzde dalınça basınç yatı ve çok ağrıyor ne yapabilirim
Cevap
Misafir11:10, 11 Eylül 2009 
merhaba benim sol kulagım cok tıkanıyor özellikle geceleri ne yaptıysam acılmıyor bende anlamadım doktora göründüm orta kulak iltihabı dedi antibiyotik önerdi onu içince kulagım dahada cok tıkandı suan duyamıyorum acılmıyor bana yardmcı olabilirmisinz acaba? ne yapabilirim acılması için
Cevap
Misafir20:07, 23 Eylül 2009 
kulağıma su kaçtı iki gündür ağrıyo ne yapmalıyım normalmi
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama