Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kulağa su kaçtığında ne yapmak gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 9 Aralık 2008 (11:25) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
143417 kez görüntülenmiş, 122 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Temmuz 2014 (12:48) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.13  |  Oy Veren: 8      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Aralık 2008, 11:25

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
annem banyo yaparken kulağına su kaçırmış şu anda kulaktaki sudan aşırı derecede rahatsızlıklık duymaktadır.Yatarken o kulağın üzerine yatmasına rağmen su çıkmamıştır. nasıl çıkarılır yada ne ilaç kullanırsak kulağındaki su rahatlıkla çıkar şimdeiden teşekkür ederim
En iyi cevap iboş der ki tarafından gönderildi

benim de oldu burnumu dıkadım ağzımı da dıkadım sıkıca hava verdim kulağımdan şrrrak diye fışkırdı
Rapor Et
Reklam
Eski 9 Aralık 2008, 11:35

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
muhteemelen kulak zarında bir defekt olduğu için rahatsız olmuştur. bir kbb uzmanına görüününü şu anda bişey yapmayın. herhangi bir bilinçsiz müdahale kulak zarını daha çok tahriş eder.. içeride su olduğu için değil,zardaki enfeksiyon tarzı bir olgudan dolayı rahatsızlık duyulur..
geçmiş olsun..iyi bayramlar
Rapor Et
Eski 27 Ocak 2009, 15:03

#3 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
benimkulağıma su kaçadı ama o hissi verio ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun şimdiden sağol
Rapor Et
Eski 27 Ocak 2009, 15:37

#4 (link)
Saymindiyorki
Ziyaretçi
Saymindiyorki - avatarı
kulak çubuğu ile iyice temizlemelisin bir de bazı yararlı hareketler var mesela su kaçan kulağa doğru başımızı yan tutarak tek ayak zıplamak sahiden işe yarıyor.
Rapor Et
Eski 11 Ağustos 2009, 20:15

#5 (link)
iboş der ki
Ziyaretçi
iboş der ki - avatarı
benim de oldu burnumu dıkadım ağzımı da dıkadım sıkıca hava verdim kulağımdan şrrrak diye fışkırdı
Rapor Et
Eski 11 Ağustos 2009, 21:55

#6 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

annem banyo yaparken kulağına su kaçırmış şu anda kulaktaki sudan aşırı derecede rahatsızlıklık duymaktadır.Yatarken o kulağın üzerine yatmasına rağmen su çıkmamıştır. nasıl çıkarılır yada ne ilaç kullanırsak kulağındaki su rahatlıkla çıkar şimdeiden teşekkür ederim

Gecmis olsun oncelikle.Kulaga su kactigi zaman ustune yatmaniz bisey degistirmez aksine size rahatsizlik verir.En iyi yontem tabikide hastaneye gidip kulaginizi temizlettirmenizdir tabiki.Ama herhangibir sebepten dolayi gidemiyorsaniz size bazi tavsiyeler vericem.Su kacan kulaginiz ornegin sol kulaginiza su kacmissa kafanizi o tarafa egin ve sol ayaginizin ustunde ziplayinumarim isinize yarar.Tekrar gecmis olsun...
Rapor Et
Eski 13 Ağustos 2009, 11:42

#7 (link)
degekane
Ziyaretçi
degekane - avatarı
tek ayak üstünde zıplamak hiç inanasım gelmese de işe yaradı ve bi kaç saniye kendimden geçtim "nasıl yani ya?" diyerek...yardımınız için teşekkürler...
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 20:01

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya benim kulağım havuzde dalınça basınç yatı ve çok ağrıyor ne yapabilirim
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 12:10

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba benim sol kulagım cok tıkanıyor özellikle geceleri ne yaptıysam acılmıyor bende anlamadım doktora göründüm orta kulak iltihabı dedi antibiyotik önerdi onu içince kulagım dahada cok tıkandı suan duyamıyorum acılmıyor bana yardmcı olabilirmisinz acaba? ne yapabilirim acılması için
Rapor Et
Eski 23 Eylül 2009, 21:07

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kulağıma su kaçtı iki gündür ağrıyo ne yapmalıyım normalmi
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.144 saniyede (63.89% PHP - 36.11% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:02
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi