Arama

Kulağa su kaçtığında ne yapmak gerekir? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2016 Gösterim: 182.476 Cevap: 125
merak dolu ben - avatarı
merak dolu ben
Ziyaretçi
3 Mayıs 2013       Mesaj #101
merak dolu ben - avatarı
Ziyaretçi
bende kafamı yan çevirip kulağımı elimle hava kaçmayacak şekilde sıkıştırıyorum sonra bırakıyorum ama dikkatli yapın ha!!!Msn Cool
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2013       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Saymindiyorki adlı kullanıcıdan alıntı

kulak çubuğu ile iyice temizlemelisin bir de bazı yararlı hareketler var mesela su kaçan kulağa doğru başımızı yan tutarak tek ayak zıplamak sahiden işe yarıyor.

ya gerçekten işe yaradı ya ama kulaktan gelen su biraz sıcak gibiydi Msn Grin herhalde saç kurutma makinesiyle kuruttuğumdan çokkkk saol
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2013       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kulağa su kaçtığında internete koştum hemen kulak temizleyicisi işe yaramadı inşallah hastahanelik durum olmaz diye baktım tek ayak üstünde zıplayıp başı yana eğme durumuna inanamamıştım gerçekten olur mu dedim. Denedim oldu çok teşekkürler.
melikecan - avatarı
melikecan
Ziyaretçi
3 Temmuz 2013       Mesaj #104
melikecan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

of benim de kaçtı her yöntemi denedim çıkmadı

bende her yontemi denedim ama cikmadi bende son olarak avuc icini kulagima fayadim 10 20 saniye beklettim ve hafif su cikti ama tamami cikmadi sonra biraz yastiga basimi koydum kalktigimda birazi daha cikti tekrar avuc icimi kilagima koyup 10 20 saniye beklettim kaldirdim ve cikti. Size bol sans ve gecmis olsun Msn Happy 8
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
4 Temmuz 2013       Mesaj #105
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Kafanızı sola doğru eğin ve zıplayın.Ama parmağınızı kulağın içine sokmayın.Doktora gidin bence.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2013       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR KULAĞA SU KAÇINCA BİR GAZETEYİ DÜRÜYÜN KONİ ŞEKLİNDE VE ZARA DEĞİCEK ŞEKİLDE KULAĞA YAVAŞÇA SOKUN DAHA SONRA GAZETENİN UCUNU YAKIN YARDIM ALMANIZI TAVSİYE EDERİM YAKTIĞINIZ GAZETE HAVAYI VAKUMLAYARAK DIŞARI ATACAKTIR
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
15 Temmuz 2013       Mesaj #107
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Evet o çözüm çok pratik.Gazetenin şekli suyun çıkmasında yardımcı olacaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2013       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim iki gün önce kulağıma su kaçtı ama geçer diye düşündüm fakat şimdi çok ağrıyor ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2013       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

Gecmis olsun oncelikle.Kulaga su kactigi zaman ustune yatmaniz bisey degistirmez aksine size rahatsizlik verir.En iyi yontem tabikide hastaneye gidip kulaginizi temizlettirmenizdir tabiki.Ama herhangibir sebepten dolayi gidemiyorsaniz size bazi tavsiyeler vericem.Su kacan kulaginiz ornegin sol kulaginiza su kacmissa kafanizi o tarafa egin ve sol ayaginizin ustunde ziplayinMsn Happyumarim isinize yarar.Tekrar gecmis olsun...

Yalniz harbiden ise yariyor tek ayak ustunde ziplamak inanamadim cok tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2013       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn denedim ama olmadı ya ne kadar süre zıplamam gerekiyo banyoda iki kulağıma da kaçtı olmuyo o yöntem kaç dakika zıplıycam