Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Benim ''@'' işareti olmuyor yardım eder misiniz?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi17:09, 2 Ocak 2009 
Beim Et işareti olmuyo LüTfen Yardım Edinnn
En iyi cevap kompetankedi tarafından gönderildi

@ işareti ALT GR tusu ile (klevyenin ara cubugunun hemen sağında bulunur) Q tusuna aynı anda basılmak suretiyle çıkar. Eğer sizde bu çıkmıyor ise muhetemeln standart klevye ayarlarınız yapılmamış yada yanlış ayarlanmıştır.

Ekranın en sağ alt köşesinde saatin bulundugu alanın başında klevye ayarınızı temsil eden TR yada EN olarak gösterilmiştir. Bunları kontrol ediniz. Gerekiyor ise tekrar ayarlayınız..
Cevap
kompetankedi17:29, 2 Ocak 2009 
@ işareti ALT GR tusu ile (klevyenin ara cubugunun hemen sağında bulunur) Q tusuna aynı anda basılmak suretiyle çıkar. Eğer sizde bu çıkmıyor ise muhetemeln standart klevye ayarlarınız yapılmamış yada yanlış ayarlanmıştır.

Ekranın en sağ alt köşesinde saatin bulundugu alanın başında klevye ayarınızı temsil eden TR yada EN olarak gösterilmiştir. Bunları kontrol ediniz. Gerekiyor ise tekrar ayarlayınız..
Cevap
MeLL17:41, 2 Ocak 2009 
@ işareti klavyenin ctrl + Alt tuşlarına aynı anda basıp Q tuşuna basmakla oluşur.Klavyede sağ tarafta bulunurlar.

Ayrıce bu ayarlar Q klavyede TR içindir.
Cevap
Misafir12:32, 8 Eylül 2009 
ET İŞARETİ NASİL YAPILIR
Cevap
Misafir18:48, 18 Aralık 2009 
Q İŞARETİ NASIL KONULUR MSN YE.
Cevap
Misafir03:09, 6 Ocak 2010 
et işareti nasıl yapılır
Cevap
asla_asla_deme03:40, 6 Ocak 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
et işareti nasıl yapılır
kompetankedi adlı kullanıcıdan alıntı:

.
Cevap
Misafir13:17, 25 Şubat 2010 
et isareti nasıl yapılıyo
Cevap
Misafir00:41, 16 Mart 2010 
@ işareti ctrl+alt ve Q ye aynanda basarak yapılır.
Cevap
Misafir14:31, 8 Nisan 2010 
Kalp işareti nasl yapılıyor
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları