Arama

Kimyasal maddelerin çevreye ve canlılara verdiği zararlar nelerdir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ocak 2014 Gösterim: 88.786 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kimyasal maddelerin çevreye verdiği zararlarla ilgili bir ödevim var lütfenyardımcı olunn !!! :'(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, benim de kimyasal maddelerin çevreye zararlariyla ilgili bir ödevim vardi, sayenizde yaptim, yazanlara teşekkür ediyorum.
Öte yandan, biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım, ne kadar kimyasal kullamaz isek kullanmayalım, hiçbir şey yapamayız. Evet, katkıda bulunabiliriz; ancak, bizim yaptıklarımız, okyanusta damla olabilir. Devletlerin kurduğu nükleer enerji santrallerinden yükselen radyasyon atıkları ve niceleri, okyanustaki damlanın geri kalan kısmını karşılamaktadır. Enerji ihtiyacı için yenilebilir enerji kaynaklarına daha çok önem versek, ya da güç ve para hırsı için başta olanlar kimyasal enerji silahları ya da biyolojik silahlarla uğraşacaklarına bunlarla uğraşsalar, emin olunuz dünyanın yok oluşunu en azından bir 1000-20000 yıl erteleyebiliriz.
Sponsorlu Bağlantılar

Saygılarımla, tekrar teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bnm kimya ödevim var dönem ödevi sabunun insan ve cevre saglıgına etkileri nelerdir? bunu arastıyorum bana yardımcı olur msnz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
zararlı madeler insana nasıl zarar verir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yarına 2 dunya savasının cevreye verdiği zarar konusunda odevim var yardımcı olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çok acil 2 dünya savaşının çevreye zararları nedir çok acil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yapı kimyasalları ile bilgi verirseniz sevinirim zararlarını tea tıpa gibi kımyasallarla ılgılı bılgı ıstıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2014       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kimyasal maddelerin insanlara zararları konusunda ödev hazırlamam gerekiyo çok acil