Arama

Bel fıtığı ağrısına hangi bitkiler iyi gelir? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 214.088 Cevap: 96
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2015       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende fizyoterapist eyüp güzele gittim 2 fıtığım vardı yürümekte çok zorlanıyordum 2 ay oldu şimdi çok iyiyim 1 hafta arayla 2 kere gittim bişeyim kalmadı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2015       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yukardaki yorumlardan sonra bende eyüp güzele gitmeye karar verdim gerçekten yazıldığı gibi hiçbir şeyim kalmadı adam çok iyi ..tek seferde kurtuldum dönüşte arabayı ben kullandım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2015       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eyüp güzeli bende duydum gitmeyi düşünüyorum inşllah öyledir çok dolaştık bizde aradık cumartesi gidecez bıktım bu bacak ağrısından iş yapamaz oldum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2015       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende hanımı götürdüm eyüp güzele boyun fıtığı için çok iyi şimdi. hiç düşünmeden git kardeş bence
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2015       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eyüp güzele bu kadar iyi mi gerçekten artık inancım kalmadı kimseye ali üstündağada gittim kemiklerim kırılıyordu nerdeyse daha beter oldum.. Eyüp güzelin telefonunu verebilirmisiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2015       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eyüp güzel gercekten çok iyi tek seferde hallediyor bence hiç düşünme git numarası 0533 6200571
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2015       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eyüp güzel beye bayram öncesi bende gittim boyun fıtığım için öneren arkadaşlara çok teşşekkür ederim. çok iyiyim şimdi ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2015       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar eyüp güzel nasıl bir işlem yapıyor gidenler bahsedebilir mi ? canım acır diye gitmeye çekiniyorum ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2015       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eyüp Güzel beyin yaptığı işlem bir kaç uygulamadan oluşuyor ağrı meselesine gelince hiç ağrımayacak diyemem ama çektiğinin yanında devede kulak yani.. Bende burdan tavsiye üzerine gittim herkesede tavsiye ediyorum. Numarasını yazmışlardı yukarda ara sor kafandakileri google adını yazıncada bir sürü yorum çıkıyor gidipde fayda görmeyen var mı bilmiyorum neticede herkes aynı değildir ama ben çok iyiyim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2015       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eyup güzeli tavsiye edenlerden allah razi olsun 3 hafta önce bayram sonrası yorumları okuyup gittim boyun duzlesmesine bağlı baş ve boyun ağrıları için gerçekten şimdi çok iyiyim bende tavsiye ederim