Arama

Bel fıtığı ağrısına hangi bitkiler iyi gelir? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 213.943 Cevap: 96
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2015       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eyup hoca için yapılan yorumları abartılı buluyorum fakat bel fıtığı için ona gittikten sonra hak verdim . Yürümekte zorlanarak Yamuk yumuk bir şekilde gitmiştim yanına 20 dakika sonra hicbirseyim kalmamıştı ne ağrı ne uyuşma allah razı olsun tavsiye ederim bende
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2015       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba bende Eyüp beye giderken kuşkuluydum fakat 5 ay oldu çok iyiyim boyun düzleşmesi vardı bende çeken bilir nasıl ağrılar olduğunu parmaklarım şişerdi kollarımı kaldıramazdım. Allah razı olsun ondan. Tavsiye ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2015       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 yıllık siyatik hastasıydım burdan yorumları görünce Eyüp Güzele ulaştım 10 günlük bir seans sonrası hiç bir şeyim kalmadı yorumları okuyunca abartılı gelebilir fakat gerçekten işinde çok iyi bir adam. bir çok kişi gönderdim hepside memnun tavsiye ediyorum herkese
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2016       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eyüp hoca gerçekten yazılan yorumları fazlasıyla hak ediyor bel fıtığım vardı 4 seans sonunda hiç bir şeyim kalmadı 6 aydır çok iyiyim tavsiye ederim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2016       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bel kayması ve pöç düşmesi için eyüp güzel hocama gittik 10 gün arayla 2 kere gittik çok şükür 3 aydır hiçbir sıkıntım kalmadı.. tavsiye ederim ücret olarak bizden 400 tl aldı helalı hoş olsun
beyaz_kanat - avatarı
beyaz_kanat
Ziyaretçi
7 Ağustos 2016       Mesaj #96
beyaz_kanat - avatarı
Ziyaretçi
Ben özetle geceyim.Bel fıtiği bitkisel şeylerle asla gecmez.Sadece ağrıyı bir sureligine keser.Ama oda bir süre sonra etki etmez.Hep tanıdıklarimda ya ameliyat yada fizik tedavi cözüm oluyir
Ve fıtık dahada artabilir.iş yapamaz hale gelirsini.bu yüzden doktora gitmelisiniz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2016       Mesaj #97
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Bitkisel tedavisi yok sanırım ama sert bir yere yatıp sıcak tutmanın faydası çok oluyor.