Arama

Bel fıtığı ağrısına hangi bitkiler iyi gelir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 213.949 Cevap: 96
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2013       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde belim agrıyor en ufacık bişey kaldırıgımda cok agrıyor enfeksiyon kaptıgımda belime vuruyor ne yapmam gerekır teşekurler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2013       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BAHSE KONU SOMON BALIĞI DEĞİL DİKKATLİ OLUN ALABALIK ESKİ KIRIK KAYNAKLARINI BİLE YENİDEN AÇAR
Sponsorlu Bağlantılar
agrısı zor - avatarı
agrısı zor
Ziyaretçi
10 Eylül 2013       Mesaj #73
agrısı zor - avatarı
Ziyaretçi
bel fıtığı ameliyatı çok rsikli değildir tabiki iyi bir beyin cerrahına ameliyet olmak şartıyla ve öyle bir sorunuz varsa yatağa düşmeden ameliyatınızı olsun babamda amliyat oldu şimdi iyi babamdan sonra ameliyat olan adam ilk günden ayağa kalkıp taburcu bile oldu korkmyn olun ama sağlam bir dr daha fazla geçiktrmyn.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2013       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Allah aşkına gidelimmi gitmeyelimmi bu cceyhanda ali üstündağa bana yardımcı olurmusunuz ? Kararsız kaldımda. Bel ağrısı için..

Annemin bel fıtığı için ceyhana gittik. Su an eve dönüş yolundayiz. Ali hoca annemden ellerini kaldırmasını istedi. Kendi ellerini annemin ellerine yaklastirdi ve hangi bacağının agridigini dokunmadan doğru teşhis etti. ardindan ellerini tutup ayağına bastı ve ağrıyan bölgeyi tam olarak doğru bildi. Ardından masaj yaptı. Annem biraz rahatladı. Verdiği egzersizlerle iyilesecegini söyledi. Istisnalar kaideyi bozmaz. Bence ali bey boş değil. En az 50 hasta vardı. Boşuna yolları kat edip gelmiyorlar bence. Allah herkese şifa versin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2014       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
GEÇMİŞ OLSUN. BEL FITIKLARINI TEDAVİ EEDEN ALİ ÜSTÜNDAĞDIR.BEN BİR KAÇ HAASTA GÖTÜRDÜM FAYDA GÖRDÜLER. CEYHAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YANINDADIR.HERKES TANIR MEŞHUR BİRİDİR.SELAMLAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2014       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bel fıtığı hastasıyım arkadaşlar adana ceyhanda sizin söylediğiniz gibi fıtıkları yerine yiterek masaj yapan adam var ben adresini bilmiyorum duydum iyi geldiğini söylüyorlar giden varmı varsa beni bilgiledirirseniz memnun olurum serkan01_@hotmail.com

KARDEŞİM BEN BU ADAMA GİTTİM NERDE İSE FELÇ KALACAKTIM DAMARLARI EZMIŞ..NİĞDEDE FAZLI GÜRBÜZ DİYE BİRİSİ VAR BU ADAM ŞİFALI OTLARLA YAPIYOR..FITIKDAN KURTULMA SANSI TAMAMEN YUZDE YETMIŞ GARANTI VERİYOR.AMA YÜZDE YÜZ HASTANIN AGRISINI 12 SAAT BOYUNCA KESİYO YAPTIGI ÜRÜN
Esra Kars Çelik - avatarı
Esra Kars Çelik
Ziyaretçi
2 Kasım 2014       Mesaj #77
Esra Kars Çelik - avatarı
Ziyaretçi
36 yasında bir bayanım,aktif çalışıyorum.Baslıkta okumuş olduklarınız konjenital anomalilerim(servikal düzleşme hariç).Thetred kord opere1996 (rethetred kord)
senede bir defa( özellikle sonbaharda kışa girişte) ağrı atakları geçiriyorum.
ağrı kesici iğnelerden ve istirahatten başka bir tedavi önermiyorlar.Hayat kalitemi etkilediği bu dönemler hem fiziken hemde ruhen sıkıntı yaşamama neden oluyor.Ne uzun süre ayakta kalabiliyorum nede uzun süre oturabiliyorum.Yeniden ameliyat önerilmiyor.Artık ne yapmalıyım bilmiyorum.Derğerli düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olacagım.
Saygılar..Sevgiler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2015       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bel fıtığı sinir sıkışması değildir. İki omur arasındaki kıkırdak sıvısının dışarıya doğru baskı yapması sonucu sinirleri sıkıştırmasıdır. İleri seviyede değilse zaten kendi kendine iyileşir. Belli bir sonra omurların arasında taşan kıkırdak sıvısı büzüşür yani vücut kendini tamir eder. Yanlız beli zorlamamak gerek. Yüksek tempolu yürüyüş çok iyi geliyor. Bir müddet ağrılar biraz artabilir ama bir süre sonra azalmaya başlıyor. Biraz sabır gerekiyor vücutun kendini tamir edebilmesi için.
3 sene önce ayağa kadar inen ağrı vardı belimi zorladıktan sonra bir kaç ay sonra kendiliğinden düzeldi. Spor yaparken yaptığım hata yüzünden şimsi tekrardan bel ağrılarım başladı. Yüksek tempolu yürüyüşlere tekrar başlıyacağım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2015       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkese merhaba arkadaşlar, ben ceyhana gittim ali üstündağa ama fayda görmedim . Sonra Gaziantepte fizyoterapist eyüp güzeli tavsiye ettiler oraya gittim çok şükür 3 ay oldu çok iyiyim. Adam işin üniversitesini okumuş manuleterapi yapıyor ve bütün vucudu kontrol ediyor. bel için gittim boyundan başladı belime kadar her tarafımı çıtırdattı o kadar rahatladım ki anlatamam .. İşin okulunu okumamış bilmeyenlere gidip kendinizi riske atmayın . ücreti 200 tl 2 kere gidiyorsunuz bir hafta arayla yani 100 tlye geliyor. Telefonu 0533 620 05 71 ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2015       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Annemin bel fıtığı için ceyhana gittik. Su an eve dönüş yolundayiz. Ali hoca annemden ellerini kaldırmasını istedi. Kendi ellerini annemin ellerine yaklastirdi ve hangi bacağının agridigini dokunmadan doğru teşhis etti. ardindan ellerini tutup ayağına bastı ve ağrıyan bölgeyi tam olarak doğru bildi. Ardından masaj yaptı. Annem biraz rahatladı. Verdiği egzersizlerle iyilesecegini söyledi. Istisnalar kaideyi bozmaz. Bence ali bey boş değil. En az 50 hasta vardı. Boşuna yolları kat edip gelmiyorlar bence. Allah herkese şifa versin.

ACABA NUMARASINI VEREBİLİRMİSİNİZ