Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Masaüstü simgeleri ile başlat menüsü ve çubuğu kayboldu, ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda pc canavarı tarafından 16 Mart 2009 (18:34) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
45950 kez görüntülenmiş, 72 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Şubat 2014 (13:14) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Kasım 2009, 21:11

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benimde masa üstü simgeleri ve başlat cubuğu yok ama oturumu kapatım yeniden açtığım zaman düzeliyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Kasım 2009, 21:18

masa üstü simgeleri

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim bilgisayarda masa üstü simgeleri ve başlat cubuguda yok sadece tema ve fare var sag tıkladıgım zamanda hiç birşey çıkmıyor ama oturumu kapatıp yeniden açtıgım zaman düzeliyor düzeldigi zamanda msnde hata verip kapatıyo yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim...
Rapor Et
Eski 8 Aralık 2009, 19:49

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bnm başımada aynsı geldi bi program var davanced virus remover diye onun yüzünden bilgisayar açılıyor ama sadece teme zar başlat falan yok neyapçammm program silinmiyodaaa
Rapor Et
Eski 18 Aralık 2009, 22:56

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim pc bilgisayarım simgesine tılkadıgım zaman masaüstü simgeler kayboluyor sebep ne olabilir bilen lütfen cevap atsın teekkür ederim...
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2010, 14:28

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benimde başlat menüsüyle araç çubugu kayboldu allah rızası için yardım edin ne yapmalıyım adım ceylan adımla mesaj yazarsanız çok memnun olurum nolur yardım edin
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2010, 14:31

lütfen

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sayın site mesupları;

Lütfen yardım edin.Başlat menüsü ve araç çubugu kayboldu.Ne yapacagımı bilmiyorum.Lütfen ve lütfen yardım edin
Rapor Et
Eski 28 Ocak 2010, 18:31

MASAÜSTÜNDEKİ SİMGELER VE AŞAĞIDAKİ ÇUBUK KAYBOLDU

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YA LÜTFEN YARDIM EDİN MASAÜSTÜNDEKİ SİMGELER GÖZÜKMÜYOR VE BAŞLAT MENÜSÜYLE AŞAĞIDAKİ ÇUBUKDA KAYBOLDU İNTERNETE ANCAK CTRL ALT DELETE YAPIP GÖREV YÖNETİCİSİNDEN YENİ GÖREV OLUŞTUR DEYİP MASAÜSTÜNDEN İNTERNET EXPLORER SEÇEREK GİREBİLİYORUM !

BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BİRİSİ VİRÜSTEN DOLAYI BÖYLE OLDUĞUNU SÖYLEDİ !

VİRÜS PROGRAMIM DURMADAN HER ŞEYE HATA VERİYODU BENDE APTALLIK YAPIP SİLMİŞTİM

2 YILLIK BİRİKİM VAR HAFIZADA ÖDEVLERİM, OYUNLARIM, RESİMLERİM, HERŞEYİM...

HİÇ BİRŞEY SİLİNMEMİŞ AMA MASAÜSTÜNDE GÖZÜKMÜYOR !

ŞİMDİ BİLGİSAYARA FORMAT ATMADAN BU DURUMDAN KURTULMANIN BİR ÇARESİ VARMI ?
AYRICA SİSTEM GERİ YÜKLEME SEÇENEĞİ BAŞLAT MENÜSÜ KAYBOLDUĞUNDAN GÖZÜKMÜYOR GÖREV YÖNETİCİSİNDEN GİRİYORUM SİSTEM ARAÇLARINDA BİRŞEY GÖZÜKMÜYOR...

LÜTFEN YARDIM EDİN !
Rapor Et
Eski 28 Ocak 2010, 22:12

#18 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar benimde başlat menüsüyle araç çubugu kayboldu allah rızası için yardım edin ne yapmalıyım adım ceylan adımla mesaj yazarsanız çok memnun olurum nolur yardım edin
Alıntı:

sayın site mesupları;

Lütfen yardım edin.Başlat menüsü ve araç çubugu kayboldu.Ne yapacagımı bilmiyorum.Lütfen ve lütfen yardım edin
Alıntı:

YA LÜTFEN YARDIM EDİN MASAÜSTÜNDEKİ SİMGELER GÖZÜKMÜYOR VE BAŞLAT MENÜSÜYLE AŞAĞIDAKİ ÇUBUKDA KAYBOLDU İNTERNETE ANCAK CTRL ALT DELETE YAPIP GÖREV YÖNETİCİSİNDEN YENİ GÖREV OLUŞTUR DEYİP MASAÜSTÜNDEN İNTERNET EXPLORER SEÇEREK GİREBİLİYORUM !

BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BİRİSİ VİRÜSTEN DOLAYI BÖYLE OLDUĞUNU SÖYLEDİ !

VİRÜS PROGRAMIM DURMADAN HER ŞEYE HATA VERİYODU BENDE APTALLIK YAPIP SİLMİŞTİM

2 YILLIK BİRİKİM VAR HAFIZADA ÖDEVLERİM, OYUNLARIM, RESİMLERİM, HERŞEYİM...

HİÇ BİRŞEY SİLİNMEMİŞ AMA MASAÜSTÜNDE GÖZÜKMÜYOR !

ŞİMDİ BİLGİSAYARA FORMAT ATMADAN BU DURUMDAN KURTULMANIN BİR ÇARESİ VARMI ?
AYRICA SİSTEM GERİ YÜKLEME SEÇENEĞİ BAŞLAT MENÜSÜ KAYBOLDUĞUNDAN GÖZÜKMÜYOR GÖREV YÖNETİCİSİNDEN GİRİYORUM SİSTEM ARAÇLARINDA BİRŞEY GÖZÜKMÜYOR...

LÜTFEN YARDIM EDİN !
Masaüstüne gelip sağ tıklayın ve kırmızı çizginin içerisinde görünen yazıya tıklayıp sonuca bakın.
Ya da;
Tema programı kullanıyorsanız onun ayar seçeneklerinde böyle bir düzenleme bölümü vardır. Onları değiştirin.
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2010, 14:36

#19 (link)
yusufcan4710
Ziyaretçi
yusufcan4710 - avatarı
arkadaşlar benim masaüstü ve başlat çubuğu gözükmüyodu araştırdım ve şöyle bişey buldum
bende işe yaramadı ama belki sizde yarar:

1) ctrl+alt+delete yapın orda görev yöneticisi çıkıcak.
2) uygulamalara gelin sağ en altta yeni görev... yazıyo onu açın.
3)bi kutucuk var oraya Explorer.exe yazın.
4)tamama tıklayın oluyor.

yardımcı olduysam ne mutlu bana
Rapor Et
Eski 14 Şubat 2010, 20:38

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sistem geri yükleme yaptım herşey kayboldu sadece masaüstü teması var lütfen cevap verin
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Masaüstü simgeleri ile başlat menüsü ve çubuğu kayboldu, ne yapmalıyım? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Chelsea_Eny Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 16 Ağustos 2013 18:11
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 12
Son Mesaj: 24 Mayıs 2013 17:09
Cevap: 1
Son Mesaj: 21 Ekim 2012 11:58
Cevap: 2
Son Mesaj: 11 Eylül 2012 17:02
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.153 saniyede (69.33% PHP - 30.67% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi