Arama

Masaüstü simgeleri ile başlat menüsü ve çubuğu kayboldu, ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Haziran 2015 Gösterim: 71.951 Cevap: 77
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bnim pcde masaüstündeki internetteki ve bşlattaki yazılar çok büyük bun u nasıl düzeltiim allahını seven solesin benimki windows 7
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha benim pcde başlat menüsü kayboldu acele yapmm lazım lütfgen yardım edin çok acil nolur yha nolur lütfen acele edin cevap bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benimde sadece ctrl+alt+dele tıklayınca görev yöneticisi çıkıyor ama oradan da yeni göreve tıklıyorum oradanda expler exe yazıyorum ama açılmıyor hata veriyor ve ende gözata tıklayıp oradan yapıyorumoradan masa üstünü gösrete tıklıyorum gözattan ama o sayfada görünüyor normal sayfada görükmüyr sadece tem ve farem ucu görünüyor sağ yad sol tılayamıyorum fare ile yani maus la napacam yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın aynısı benimde başıma geldi ve ben şöyle yaptım '' ctrl alt delete bastım karşıma windows görev yöneticisi geldi sonra uygulamalardan yeni görev dedim ordaki boşluga explorer.exe dedim sonra geldi'' sizede kolay geldin ;
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benım bılgısayarımda başlat menusu ve hicbir dosya gorunmuyor .. oturumu yenıden kapatıp acsamda bilgisayarı tekrar baslatsamda napmaliyim? lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
masaüstü probramı çalışmıyo acill yardım ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
formata gerek yok
klavyede windows + R tuşuna bas ve burada explorer.exe yazıp enter de. bütün menüler gelir. olmadı Ctrl+alt+del yap görev yöneticinde dosya menüsünden yeni görev explorer.exe yaz tamam de. bütün herşey gelir. bunun için format yapılmaz. bu menüleri getirince benim dediğim değerleri kontrol et eğer sorun devam ederse yine bakarız

alıntıdır
eszra - avatarı
eszra
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #28
eszra - avatarı
Ziyaretçi
herkes ayni seyi yazmis yeni gorevden explorer exe dems fakat onu yazdiginda bulunamadi sorunyla karsilasan insanlarda var benm gbi ozaman ne yapilmali bilen varmi acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ctrl+alt+delete yap sol üstten dosya de yeni görev çalıştır de oraya explorer.exe yaz enter e bas masaüstü gelir (belki belgelerim acılır)
mis0 - avatarı
mis0
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #30
mis0 - avatarı
Ziyaretçi
CALISMIYOR SAĞ TUŞTA SOL TUŞTA Msn Sad BENİM BİLGİSAYARDA ŞİFRE YERİ VAR ORDA ŞİFREYİ ENTER E BASIP GEÇİYORUMDA ESKİDEN YİNE 5 DK BEKLİYODUM ENTER E BASIYODUM GELİYODU PROGRMALAR DAHADA GELMİYOR BU GÜN 1 SAAT BEKLEDİM BAŞLAT 2 SANİYE İÇİNDE GÖZÜKTÜ GERİ KAYBOLDU