Arama

Masaüstü simgeleri ile başlat menüsü ve çubuğu kayboldu, ne yapmalıyım? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Haziran 2015 Gösterim: 71.985 Cevap: 77
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarımda ki başlat menüsü saga kaydı oysa aşagıdaydı nasıl yaptım bilmiyorum ltfen bana yardım edin onu nasıl tekrar aşagı indirebilirim ....
Sponsorlu Bağlantılar
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
22 Temmuz 2010       Mesaj #32
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
İşletim Sisteminiz Xp ise. Başlat Menüsüne Sol'u Basılı Tutup İstediğiniz Yere Çekip Bırakabilirsiniz. (Bunu Yaparken Sırayla Yapın Örneğin Yukardan Ağğa Almak için İlk Önce Sağa veya Sola Sonra Aşşağı Alın)
Win7 ise Görev Çubuğuna Sağ Tıklayıp Özellikler Görev Çubuğunun Ekrandaki Konumu Yazan Yerden Ayarlaya Bilirsiniz Msn Happy
Kolay Gelsin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ceylan masa üstündeki dosyalarında kaybolduysa şunu yap: mausun sağ duşuna tıkla ve en simgeleri yerleştir diye bir yazı var ona tıkla daha sonra da masa üstü simgelerini göstere tıkla umarım işine yarar...
esraerdem - avatarı
esraerdem
Ziyaretçi
26 Eylül 2010       Mesaj #34
esraerdem - avatarı
Ziyaretçi
benimde masaüstündeki simgeler kayboldu başlat yok farenin sağ sol hiç bişekilde çalışmıyor herşeyi denedim olmuyor yani
ctrl alt del yaptım yeni görevden explorer.exe dedim yok yani nafile yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
denetım masası>g.cubugu ve baslat mensuu>başlat menusu>başlat menusu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
başlat yok simgeler yok ne yapmalı lütfen ..yardımm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yardım edn. başlat menüsü v masaüstü simgleri kayboldu!... :/
LasperqoS - avatarı
LasperqoS
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #38
LasperqoS - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Ama benim ki daha tuhaf. Çünkü ben oyun için bir hile indirdim ( keşke indirmeseydim ). Sonra bilgisayar biraz yavaşladı. Tekrar açıp kapadığımda bilgisayarda sadece masaüstü resimi vardı. Hee.. birde sol üst bölüme bir kutucuk geldi. İçinde '' Kişiselleştirilmiş Ayarlar '' yazıyordu. Ama içine ne tıklanıyordu ne de yazısı vardı. Hiç sağ tık olmuyordu. Ctrl + Alt + Delete > Yeni Görev... > explorer.exe bunu da denemiştim. Ama olmadı arkadaşlar bir kaç öneri sundu önüme ama hiçbirşey olmadı.

Eğer derdimi anlatabildiysem ne mutlu bana...

Yardım Edeceğinizi Düşünüyorum Ve Şimdiden TEŞEKKÜR EDİYORUM ...

Hemde Başlat Filanda açılmıyor. Bu arada çok uzun yazdığımı biliyorum ama bir sorununuz olursa bende yardım etmeyi ister ve çalışırım Msn Happy
LasperqoS - avatarı
LasperqoS
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #39
LasperqoS - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen cevap yazın arkadaşlar. Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
görev yöneticisini açıp yeni görevi seçin ve explorer.exe yazın tamam a bastıktan sonra sorununz düzelecektir....