Arama

Rahim kaymasının tedavi yöntemleri nelerdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Temmuz 2018 Gösterim: 17.663 Cevap: 5
3414 - avatarı
3414
Ziyaretçi
3 Nisan 2009       Mesaj #1
3414 - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA BEN 6 AYLIK EVLİYİM ÇOCUK İSTİYORUM SAĞ DOĞRU HAFİF RAHİM KAYMASI VAR DEDİ FAKET BAŞKA BİŞEY DEMEDİ.DAHA SONRA İNTERNETTEN ARAŞTIRDIMKİ BU DURUM AMELİYAT GEREKTİRİYORMUŞ.FAKAT DOKTORUM BANA BÖYLE BİŞEY DEMEDİ GEÇ HAMİLE KALABİLİRSİN DEDİ.KAFAM ŞUAN ÇOK KARIŞIK ACABA DOKTORUM ANLAMADIMI?DEDİKLERİ DOĞRUYSA GEÇ HAMİLELİĞİN SÜRESİ NE ÇOK MERAK EDİYORUM CVP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİEN TŞKR EDERİM KOY GELSİN
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
halk arasında rahim kayması denen Rahim anomalilerinde genelde tedavi cerrahidir. ancak bu konuda uzmanlar farklı görüşlere sahiptir. bir kısım jinekologlar özellikle ilk gebeliklerde hamilelik öncesi operasyon yapmak istemezler
önce hamileliğin denenmesi taraftarıdırlar
Sponsorlu Bağlantılar

ancak önemli olan konu; hani delinin biri taş atıı kırk akıllı çıkaramadı hesabı olmasın. yani bir doktorun rahim kayması demesiyle bitmez iş.
neymiş bakalım sorun onu öğrenmelisiniz doğru dürüst. önerim başka bir jinekoloğada başvurmanız.
sağlıklı günler dilerim
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen MeLL; 3 Nisan 2009 11:54
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
halk arasında rahim kayması denen Rahim anomalilerinde genelde tedavi cerrahidir. ancak bu konuda uzmanlar farklı görüşlere sahiptir. bir kısım jinekologlar özellikle ilk gebeliklerde hamilelik öncesi operasyon yapmak istemezler
Sponsorlu Bağlantılar

ancak önemli olan konu; hani delinin biri taş atıı kırk akıllı çıkaramadı hesabı olmasın. yani bir doktorun rahim kayması demesiyle bitmez iş.
neymiş bakalım sorun onu öğrenmelisiniz doğru dürüst. önerim başka bir jinekoloğada başvurmanız.
sağlıklı günler dilerim
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2015       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bu kadar doktora gittim arkadaslar banada dedi hic bisin yok kasik agrilarim vardi bana dediler yumurtalarin catliyor halbuki boyle bisi yoktu tam bi yildir kendimi boyle avutum bi kadinin yanina gittim bana dedi senin karnin dusmus bide rahim agzi tersmis onun icin cocugun olmuyormus rahim agzi duzelirse cocugumuz olur ins doktora gittim yok diyorlar doktorlar rahimle ilgili bisi bilmiyorlar sadece yumurta calisiyormu, kis varmi boyle seylerde anliyor demek istedigim arkadaslar sakin rahim agzinda bi sorun varsa doktora gitmeyim sizinle oynar cocugunuz olmaz ben artik bitki yontemleriyle tedavi oluyorum ins rabim size cocuk sevgisini nasip etsin banada etsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2016       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Rahim kayması doktorların bileceği bişey değil bnce bunun tedavisi en iyi sini bilmiş görmüş yaşı geçmiş kadınlar biliyor onlar iki üç günde o Rahmi tuzeltiyor lar ve o duzeltmeden sonra kişi kendine çok dikkat etmesi lazim ki bi daha rahim düşmesin kaymasın sağlıklı Günler dilerim şimdiden
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2018       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
23 yaşındayım rahim sarkmasi var bende 8 aydır korunmuyorum ve hamile kalamiyorum acaba sarkma olanlar gebe kalir mi yoksa engelliyormu sarkma gebeligi
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018       Mesaj #6
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye

sağlıklı günler dilerim