Arama

Nasıl VIP üye olabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ekim 2014 Gösterim: 13.292 Cevap: 48
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
VIP üyesi nasıl olunur?
EN İYİ CEVABI SEDEPH verdi
Vip üye olmak sizin isteğinizle gerçekleşen bir değişiklik değil. Siteye yapmış olduğunuz katkılar yaptığınız yorumlardan, yolladığınız mesajların sayısından daha fazla önem taşımakta. Yetkililerimiz siteye yapmış olduğunuz her türlü katkıyı göz önünde bulundurup hak edildiğinde üyelerimizi VİP seviyesine getiryorlar.
Sponsorlu Bağlantılar
toxic91 - avatarı
toxic91
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #2
toxic91 - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen inceleyiniz.
Kullanıcı Grupları: Yetkili, VIP Üye, Üye
Sponsorlu Bağlantılar

beyza_99 - avatarı
beyza_99
Ziyaretçi
4 Nisan 2009       Mesaj #3
beyza_99 - avatarı
Ziyaretçi
yaa lütfen yardım edin vipe üye olamıyorum lütfen beni kaydedinnnn yorumlarım 50'yi geçti nolurr Msn EmbarrassedMsn Crykullanıcı adım beyza_99 lütfen yardımlarınızı bekliyorumm
Son düzenleyen SEDEPH; 4 Nisan 2009 21:37
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
4 Nisan 2009       Mesaj #4
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Vip üye olmak sizin isteğinizle gerçekleşen bir değişiklik değil. Siteye yapmış olduğunuz katkılar yaptığınız yorumlardan, yolladığınız mesajların sayısından daha fazla önem taşımakta. Yetkililerimiz siteye yapmış olduğunuz her türlü katkıyı göz önünde bulundurup hak edildiğinde üyelerimizi VİP seviyesine getiryorlar.
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
4 Nisan 2009       Mesaj #5
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Özel-VIP Üyelerin Bilmesi Gerekenler

Özel-VIP Üye, MsXLabs.org’a üye olduğu andan itibaren; siteye olan bağlılığı, bu bağlılık doğrultusunda site içerisindeki tavır ve davranışları, aktifliği ve yetkinliği baz alınarak yetkili önermesiyle saptanarak bu konuma getirilmiş üyedir.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sanalikaya ait olan bir yerden araştırdım illaki cebimizden para çıkması lazımmış şu sanil yükleme işiyle ilgili bişilerr yazmışlarr iştee öle sanalika aracılığıyla araştırırısanız göreürsünüz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha lütfen yazın VIP e nsl üye olunuo yha sinir oldu kimse sölemio nsl üye olundunu bi bilsem herkeze sölicem yha offffffffffffff
BlueNighT
Yasaklı
23 Eylül 2009       Mesaj #8
Yasaklı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha lütfen yazın VIP e nsl üye olunuo yha sinir oldu kimse sölemio nsl üye olundunu bi bilsem herkeze sölicem yha offffffffffffff

Önce Basit olanı Yapın Üye olun..
Sonra Paylaşım Yapın kaynaşın diğer üyelerle zamanla olursunuz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa vipe üye olmak istiyorum sanalikadaki resmi gördüm twesterdiye ordaki eve bayıldım bnde üye olmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vipe üye olmak isteom