Arama

Çok seviyorum, unutamıyorum, sizce ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ağustos 2015 Gösterim: 26.811 Cevap: 55
ÇİLEMM - avatarı
ÇİLEMM
Ziyaretçi
10 Mayıs 2009       Mesaj #1
ÇİLEMM - avatarı
Ziyaretçi
ben birini çok sewiyorum oda beni çok seviyor ama ben ona bazı hatalar yaptım ama onu sevdiğim için yaptım o bunu anlamıyor çok pişmanım ama o artık benimle görüşmek istemiyor aramızdada çok yalnış anlaşılmalar oldu benim yapmadığım şeyleri bile benim yaptığımı zannediyor görüşmek istemiyor yanındada 1 yıldır başka bir kız var onu sevdiğini söylüyor ama bana çok bakıyor sevdiğini biliyorum ve hissediyorum onunlada aramı düzeltmek istiyorum ona deli gibi aşığım 2 yıl oldu vazgeçemiyorum unutamıyorum her an aklımda sizce ne yapmalıyım ne olur yardım edin kafayı yicem o bakışları beni öldürüyor öyle bir bakıyor ki tarifi imkansız Msn Sad
EN İYİ CEVABI s_e_d_a_01 verdi
madem bu kadar çok sewiorsun bence çık karşısına konuş anlaşılan seni çok yalnış anlamış yalnış anladıqı ne warsa yüzüne karşı söyle ne msj nede mail atma açık açık yüzüne karşı söyle zaten seni sewiorsa dinler we heşey düzelir eqer inanmazsa yada ters tepki werecek olsa bile konuştukların mutlaka aklının bi köşesinde kalır ve sana karşı en kısa zamanda bi adım atar
Umarım Herşey Düzelir...

Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
10 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Üstünden 2 yıl gibi bir zaman geçmiş.Belki hala seviyor sizi belki de sadece nefret ediyor.Size bakmasının altında bir çok neden olabilir, mesela baktığı zaman sizin acı çektiğinizin farkındadır bu amaçla bakıyordur.Ya da o da unutamadı.Dediğiniz gibi tarifi belli değil.Unutamazsınız ama vazgeçmek için çaba sarfetmelisiniz.Çünkü ne siz ne de bir başkası bu acıyı çekmeyi haketmeyor.
Sponsorlu Bağlantılar
s_e_d_a_01 - avatarı
s_e_d_a_01
Ziyaretçi
10 Mayıs 2009       Mesaj #3
s_e_d_a_01 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
madem bu kadar çok sewiorsun bence çık karşısına konuş anlaşılan seni çok yalnış anlamış yalnış anladıqı ne warsa yüzüne karşı söyle ne msj nede mail atma açık açık yüzüne karşı söyle zaten seni sewiorsa dinler we heşey düzelir eqer inanmazsa yada ters tepki werecek olsa bile konuştukların mutlaka aklının bi köşesinde kalır ve sana karşı en kısa zamanda bi adım atar
Umarım Herşey Düzelir...
emre825 - avatarı
emre825
Ziyaretçi
10 Mayıs 2009       Mesaj #4
emre825 - avatarı
Ziyaretçi
unutmaya çalış
mami_handan - avatarı
mami_handan
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #5
mami_handan - avatarı
Ziyaretçi
çok seviyosan gider insan gibi konuşursun olmadımı kaybeden kişi odur inan kendini üzerek yıpratarak hiçbiyere varamassın bnde çok seviyorum acı çekiyorum ama bunun doğru bişey olmadığınn farkındayım unutmakta istemiyorum snn için unutmak enn iiisi kndini üzme yıpratmaa
PsychopatH - avatarı
PsychopatH
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #6
PsychopatH - avatarı
Ziyaretçi
BENDE OKADAR COK SEVİYORUM BİLEMEZSİNİZ UNUTAMIYORUM O KADAR COK SEVİYORUMKİ AMA BUNU ARKADAŞİN DEDİĞİ GİBİ YA KALBİNE GÖMERSİN YADA ACİK ACİK İFADELERİNİ DÖKERSİN YOKSA O SENİN YÜZÜNE BAKMAZ SEN HEP ACİ CEKMEYE DEVAM EDERSİN ONDAN İFADELERİNİ SÖLE BENCE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ÇİLEMM adlı kullanıcıdan alıntı

ben birini çok sewiyorum oda beni çok seviyor ama ben ona bazı hatalar yaptım ama onu sevdiğim için yaptım o bunu anlamıyor çok pişmanım ama o artık benimle görüşmek istemiyor aramızdada çok yalnış anlaşılmalar oldu benim yapmadığım şeyleri bile benim yaptığımı zannediyor görüşmek istemiyor yanındada 1 yıldır başka bir kız var onu sevdiğini söylüyor ama bana çok bakıyor sevdiğini biliyorum ve hissediyorum onunlada aramı düzeltmek istiyorum ona deli gibi aşığım 2 yıl oldu vazgeçemiyorum unutamıyorum her an aklımda sizce ne yapmalıyım ne olur yardım edin kafayı yicem o bakışları beni öldürüyor öyle bir bakıyor ki tarifi imkansız Msn Sad

Uzerinden bayagi zaman gecmis ayrica baska bir kizla birlikteymis icinizde zerre kadar inanc varsa sizi sevdigine dair ona anlatin.Onunda size olan duygularini ogrenin.Olumsuz cevap alirsanizda yapacak birsey yok.Anlattiginiz kadariyla size karsi olan inanci guvenci zedelenmis.Cok uzgunum ama unutmaktan baska careniz yok.
eso15 - avatarı
eso15
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #8
eso15 - avatarı
Ziyaretçi
ona anlatmayı dene eğer yüz yüze konuşamıyorsan mail yollayabilirsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım üzerinden iki yıl geçmiş ve seninlede görüşmek istemediğini söylüyorsun sakın sen sen ol birisine değerinden fazla değer verme karşına mutlaka seveceğin biri çıkacaktır ümidini kaybetme. Üzülerek söylüyorum unutmaya çalış.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YILLAR ÖNCESİ HOŞLANDIGIM BİR ÇOCUKLA BUNDAN 1 YIL ÖNCESİ ÇIKMIŞTIK..SONRA TARTIŞMALARIMIZDAN DOLAYI 1 AY SONUNDA AYRILDIK...O ZAMANLAR SEVDİGİMİ ZANNETMİYORDUM..SÜREKLİ KONUŞUYORDUK ONUNLA...ONUNLA ÇIKMIYORDUK AMA BENİMLE ÇOK İLGİLENİYORDU..ARADAN AYLAR GEÇTİ VE BEN ONU SEVDİGİMİ ANLADIM....BUNU ONA SÖYLEDİM AMA ARADAN AYLAR GEÇTİ ARAYA SOGUKLUK GİRDİGİ İÇİN OLMADI....BENDEN ARTIK SOGUMUŞTU İÇİNDE SEVGİ KALMAMIŞTI..----------------------O -İSTEMEDİKÇE BEN --HALA ÜZERİNE GİTTİM...ONA KARŞI HERŞEYİ YAPTIM...ELİMDEM GELDİGİ KADAR DAHADA FAZLASI...BU ARA İÇERİSİNDE ONU ÇOK KIRDIMM...AMA TELAFİ ETMEK İÇİN HERŞEYİ YAPTIM VE HALADA YAPMAKTAYIMM ONA KARŞI...ONU ŞİMDİ DAHADA ÇOK SEVİYORUMM....HERŞEYİM O OLDU..ONU GÖRMÜYORUM AMA SEVGİM GİTGİDE ARTIYOR..DAHADA ÇOK BAGLANIYORUM..AMA O ARTIK SURATIMA BİLE BAKMIYOR..YAPTIGIM HERŞEY BOŞA ÇIKIYOR...AMA ONA KARŞI DAHADA HERŞEYİ YAPIYORUMM...BANA SEVMEDİGİNİ KAÇ DEFA SÖYLEDİ AMA HALA ONU GERİ DÖNDÜRMEK İÇİN HERŞEYİ YAPIYORUMM..ÖYLE KÖTÜ DURUMDAYIMKİ..ÇOK YALNIZ ÇOK ÇIKMAZDAYIM...NE YAPACAGIMI BİLMİYORUM...UNUTUYUM DİYORUM YOK ASLA UNUTAMIYORUM AKSİNE DAHADA ÇOK BAGLANIYORUMM..