Arama

Çok seviyorum, unutamıyorum, sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ağustos 2015 Gösterim: 26.836 Cevap: 55
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende hiçç unutamadm ... ama yanlşm yokduu tek yaptqm yanlş 7 ay boyunca beni seviomsn ? sorusuna cvp vermedm Msn SadMsn Sad en sonnda başkasına qitti Msn Sad ama onu unutamıyorum napcmmm Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim durumum birazcık daha karmaşık ama ben su anda ne yapmalıyım bilmiyorum???
2004 senesinde dershanede tanıstığım erkek arkadasımla 3 sene birlikte olduk.ve ben o donemde uni.kazandım ve okazanamadı ve ben sırf onun için eskisehiri yazdım, cunku açık ögretım için gelme ihtimali vardı geldide..bir sene esk.de beraberdik ama benim müh. oluşum onunsa açık okuması onu rahatsız ettı ve benm aileminde etkisyle erkek arkım diğer sene kıbrısa okumaya gitti.hergun berebarken birden uzak kalmak bizi baya zorladı ama devamda ediyoduk ama ilişkimizde uzaklaşmalar basladı,ailesiyle de cok yakın oldugum için ondan ayrılabılcegım dusuncesı yoktu ama bu sekilde giderse ilişkimizi sonlandırcagımı soyledım,ama ciddiye almadı ve bnde ayrıldım tellerimi değiştirdim,iletişimimi kestim.ve bu sürede cok kotu zaman gecirdim en azından karsıma gelıp dikilmesini istedim olmadı sehir dısında stajımı yapıcaktım ve yaptıgım sehirde yakın arkdası vardı artık oyle bi hale gelmiştim ki cevremdekılerın etkısylede arkadasıyla cıkmaya basladım.ama benim durumum ole bi hale geldıkı babamı kaybettiğimde ailesyle birlikte geldikleri için nişan yapılsın dendi.ve nişanlandık ama ben bu durumdan korkup 1 ay sonra nişanı attım.Eski erkek arkımın bassağlıgına annemı araması içimde büyük yara yaptı ve biz faceten iletişim kurduk,hala beni sevdğini bi kız arkının oldugunu ama sevmedığıni,zor gunler gecrdgını hatta okulunu dondurdgunu anlattı ve bende tüm yasadıklarımı...ama tabıkı erkeklık gururu agır bastıgından bi süre iletişim kurmadık takı sana sevgım ayrı ama yasattıklarını hiç unutmam die ben kendımı ifade etmeye calıssamda nafile tek dedği sen benim için oldun kız arkım var...ama bi yandanda kuzenımın bana soylucegını bıle bıle kı arkımı sevmyrum o benim için ayrı ama oldu diyor ama ben gercekten onu cok seviyorum evet cok buyuk hata bende bilemzdim...sizce ne yapmalıyım????Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
Sharingan - avatarı
Sharingan
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #13
Sharingan - avatarı
Ziyaretçi
Mrb Misafir.. Unutmaki Kimse Dünyanın Merkezi DeğiL Ve Kimse VazgeciLmezler Ülkesinin Hükümdarı DeğiL..Senin Aşkının BüyükLüğü Sevdiğin Kişinin BüyükLüğünden KaynakLanmıyor.. Sen Onu ÖyLe Görmek İstediğin Ve Gördüğün İçin O Sana ÖyLe GeLiyor...Sen Ona Verdiğin Degeri Ve AŞkı Sokaktaki Tinerciyede Versen Oda Senin Gözünde Beyaz AtLı Prense Dönüsecektir...GünümüzdekiAşklar Ne Yazıkki Biraz Tuaf , İnsanLar Öpüşmenin Adını BiLe AŞk Koyuyorlar...Hoşlanmak OlabiLir Sevmek OlabiLir Ama Aşk Asla..Yazılarından 20'li Yaşlarda Oldugun AnLaşılıyor Bence Hayat BöyLe Birini BekLemek İçin Fazla Kısa.. Ve Gercekten YanLış Yaptıysan O Çocuk HakLıysa Bunun Diyetini ÖdemeLisin..: ) ReaList Bir Aşk Bir Sİtenin Forumunda İnsanLardan Yorum ALacak Kadar KücüLüp AcizLeşmisse Ortada Bir İLişki KaLmamıştır... SiLemiyorsan KaraLayacaksın..!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben seviyorum oda beni seviyor bana söyledi ama hayır dedim onu ne kadar sevsemde onun sevgisinden emin olamıyorum napıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
onu çok seviyorum ama bir türlü anlatamıyorum sevğimi beli edemiyorum ne yapmalıyım yarabim onu çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookr seviyorum ama onun ailesi beni istemiyor ne yapmalıyım bana bir care göster sevdiçiçegim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba adım nayim 1 yıl önce sevgilim benden ayrıldı sigara yüzünden ama onu hala çok seviyorum o da beni görünce gülüyor aşkın dan deliriyorum ne yapmalıyım yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba adım nayim 1 yıl önce sevgilim benden ayrıldı sigara yüzünden ama onu hala çok seviyorum o da beni görünce gülüyor aşkın dan deliriyorum ne yapmalıyım yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar içtenliklen sevmek çok güzel bende sevdim karşılıklıydı sevdiğim insan birden bire çok değişti ne olduğunu anlayamadım bi sorunu vardı ama ben bi türlü çözemiyodum sölemiyodu sonradan tartışmalarımız başladı benim için sabaha kadar yatmayan ağlayan kişi bana ayrılalım istemiyorum dedi ayrıldık umrumda olmaz dedim ama unutamıyorum hep aklımda peki ben şimdi ne yapayım ne edeyim bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4 senedır karsılıksız sewıyorum haberı war ama onun bana yaklasımı cok farklı oldu benı tamamen ıncıltcek bıseydı .. gercekten benım lımanımın ılk we son duragı olarak kaldı. bı baskasıyla bırlıkte olamıyorum her an her sanıye aklımda onun yuzunden gecırmedıgım hastalık kalmadı suan bubu bıle neden yazdıgımı bılmıyorum resmen benım bı parcam oldu kalbımın tek anahtarı onda naptıysam unutamadım benı anlamanızı ummuyorum ama lutfen sızde bana bı akıl werın zaman dedıler 4 sene gectı buda onsuz 5 . senem tamamen bogulmak uzerıyım ...
fadmy - avatarı
fadmy
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #20
fadmy - avatarı
Ziyaretçi
herkesin basına böle seyler gelmiştir bnce hiçbir erkek bu kadar (etrafında dolanmaya )degmezz unutmaya calıss .......bnce.....