Arama

Web sitesi için güvenli domain-hosting veren firmalar hangileridir?

Güncelleme: 26 Ocak 2015 Gösterim: 3.120 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kendi web sitemi kurmak istiyorum.Bunun için gerekli tüm bilgileri topladım.Ancak bir konuda kararsız kaldım.Acaba hangi firmadan hosting ve domain almalıyım.Güvenli ve uygun firmalar nelerdir.yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
O zaman soruyu şöyle sorayım.İhs,İsimtescil vb... firmalar güvenli mi.Veya diğer güvenli olduğunu düşündüğünüz firmalar var mı.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendi web sitemi kurmak istiyorum.bunun için hangi firmadan domain ve hosting almalıyım.Acaba vergi levhası olan, ıcann onaylı ve uygun fiyata nerden bunları bulabilirim.TEŞEKKÜRLER.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar kontör il domain satan site var mı.Türkticaret hariç
sitekurmak - avatarı
sitekurmak
Ziyaretçi
6 Ekim 2013       Mesaj #5
sitekurmak - avatarı
Ziyaretçi
Dünyanın En İyi Hosting Firmaları Listesi

Önde gelen bağımsız araştırma istatistikleri verileri tutan şirketleri, binlerce web hosting firmaları karşılaştırmış, Dünyanın en iyi web host firmalarını seçti. Geçen ayın dünyanınen iyi ilk 5 web hosting şirketleri bir arada bulacaksınız. Eniyi web hosting firmaları özgün değerlendirmeler ile en iyi sunucu webbarındırma sağlayıcıları bir arada. KAYNAK: www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "En İyi Hosting Firmaları" başlıklı sayfası.

Web hosting Nedir?
Web hosting nedir,web hosting ne demek? Web hostingşirketlerin var olma nedenleri nelerdir, Öğren. Domain nedir, Domain site kurmaile ne ilgisi var? Öğren. KAYNAK: www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "Web Hosting Nedir" başlıklı sayfasında.

İnternet Sitesi Kurma Ücretsiz Eğitim Kılavuzu

Başarılıve profesyonel bir web sitesi yapmak istiyorsunuz, ama nereden başlayacağınızıbilmiyorsunuz ve site kurma konusunda sıfır bilgiye sahip iseniz… Googlebirinci sayfasına, yani ilk 10 site arasına yükselen bir web siteniz olmasınıistiyorsunuz. Fakat bu nasıl olacak diyorsanız... KAYNAK: www.sitenasilkurulur.netweb sitesinin "Ücretsiz Site Yapma Rehberi" başlıklı sayfası.
destekibi - avatarı
destekibi
Ziyaretçi
26 Ocak 2015       Mesaj #6
destekibi - avatarı
Ziyaretçi
merhaba hem uygun hem ucuz domain ve hosting için https://www.domainilehosting.com/ sitesini tavsiye ederim.