Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Zenci çocukların hayatı nasıldır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 30 Ocak 2012 (17:34) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
86890 kez görüntülenmiş, 95 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Mart 2014 (20:49) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.09  |  Oy Veren: 216      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 30 Ocak 2012, 17:34

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen zenci çocukların yaşantıları nasıldır söylermisiniz<
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Zencilerin hayatı cok ama cook zordur. onlar ac yoksul ve hastladırlar...... zenci derken birazda afrikalılardanda bahsediyoruz heralde.... onlar bizler gibi okula gitmiyorlar... hatta bazen aclıktan ölenler bile var. dayanıp ölmeyenler biraz büyüyebilenler kendinden kücüklere bakıyorlar.... onar bazen yemek bulamadıkları icin cöpleri bile karıştırıp buluyorlar bir yemek.. örneğin bize sorlar yemek yok sadece peynir vr deseler bizde peyniri sevmesek hayır banane ben yemek istiyorum bul bişeyler deriz deyilmi demeynlerimiz var ama... yani afrikalılar zenciler hepsi böyledirler bir kücük bir ekmek parcası onlara yetmez ama yerler bir ümit ile..... onları kendi yerine koymayanlar anlayamazlar bunları... bir düşünüzn diyelimki afrikadasınız zencisiiz yemek bulamıyorsunuz ne yaparsınız ? yemek ararsınız herhalde... bulmayınca istanbullular bağırır bazıları üzülür ağlar ama onlar öyle değil.. bazı zencilerin kemikleri görünüyor hemde cook belli. neden diye düşüneniz varmı cünkü yemek bulamıyorlar hastalar... alıktann..... böyle kuru kemikler
Benzer Konular: Etiketler:
  • bir zenci cocugu nasil yasar
  • zenci cocugu nasil yasar
  • zenci cocugun hayati
  • zenci cocuk nasil yasar
  • zencilerin hayati
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Şubat 2012, 20:54

zenciler

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Zencilerin hayatı cok ama cook zordur. onlar ac yoksul ve hastladırlar...... zenci derken birazda afrikalılardanda bahsediyoruz heralde.... onlar bizler gibi okula gitmiyorlar... hatta bazen aclıktan ölenler bile var. dayanıp ölmeyenler biraz büyüyebilenler kendinden kücüklere bakıyorlar.... onar bazen yemek bulamadıkları icin cöpleri bile karıştırıp buluyorlar bir yemek.. örneğin bize sorlar yemek yok sadece peynir vr deseler bizde peyniri sevmesek hayır banane ben yemek istiyorum bul bişeyler deriz deyilmi demeynlerimiz var ama... yani afrikalılar zenciler hepsi böyledirler bir kücük bir ekmek parcası onlara yetmez ama yerler bir ümit ile..... onları kendi yerine koymayanlar anlayamazlar bunları... bir düşünüzn diyelimki afrikadasınız zencisiiz yemek bulamıyorsunuz ne yaparsınız ? yemek ararsınız herhalde... bulmayınca istanbullular bağırır bazıları üzülür ağlar ama onlar öyle değil.. bazı zencilerin kemikleri görünüyor hemde cook belli. neden diye düşüneniz varmı cünkü yemek bulamıyorlar hastalar... alıktann..... böyle kuru kemikler
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2012, 21:13

#3 (link)
sır
Ziyaretçi
sır - avatarı
Zenci çocuklar delikanlı olurlar dediğim dedik çaldığım düdük olurlar, herşeyi istemezler,kafalrına koyarlarsa herşeyi yapabilirler,genellikle afrika zencileri ne yazık ki aç olurlar.Avrupai bölgelerde yaşayanlar fazla delikanlı olmazlar her an hersanıye bırakıp kacmaya meyillidirler çeşit çeşit zenci çocuk vardır neyse herkez insan herkezın yasantısı farklıdır! ! !
Rapor Et
Eski 7 Şubat 2012, 21:28

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu yazılar benim için çok önemli
Rapor Et
Eski 12 Şubat 2012, 13:01

zenci çocukları

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
zenci çocuklarının hayatı
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 10:53

zenci çocukları nerede yaşar

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çok acil lazım lütfen çabuk bulabilirmisiniz
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 20:48

daha çok bilgi

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
zencilerin hayati ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
ben ezgiiiiiiii daha çok bilgi koyulursa sevinirim ödevime yazacak bir kelime bile bulunmuuyor
Rapor Et
Eski 25 Aralık 2012, 17:20

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen afrikadaki her şeye değinin
Rapor Et
Eski 25 Aralık 2012, 20:48

?*

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Zenci Çocuklar Derken Afrikalı Çocuklardan Bahsediyorsunuz Sanırım. Günlük Yaşamları Bizimkine Benzemez Aslında Yaşamlarının Hiçbir Yanı Bizimkine Benzemez. Hastalık Yokluk ve Açlık İçinde Yaşıyorlar . Hatta Açlıktan Ölüyorlar. Onların Aileleride Aç ve Hasta. Bizler Gibi Okulada Gitmiyorlar/
Rapor Et
Eski 26 Aralık 2012, 18:12

yaşantılar

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
zenci çocuklarının yaşantısı nasıldır
Etiketler:
  • bir zenci cocugu nasil yasar
  • zenci cocugu nasil yasar
  • zenci cocugun hayati
  • zenci cocuk nasil yasar
  • zencilerin hayati
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.196 saniyede (74.31% PHP - 25.69% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi