Arama

Messenger Plus! Sohbet Günlüklerini Şifreleme, Şifrelerini Çözme - Sayfa 7

Güncelleme: 12 Kasım 2011 Gösterim: 118.010 Cevap: 65
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Şubat 2011       Mesaj #61
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
amancanım adlı kullanıcıdan alıntı

DecryptAll.bat dosyasını ilk yazınızda anlattıgınız gibi yaptım fakat Cozumleme sunlar için basarısız diyo ve o klasördeki şifreli günlüklerin adresi yzıyo. işletim sistemi olarak vista ultimate kullanıyorum Yönetici olarak çalıştır ı da denedim fakat sonuç değişmedi.

Sponsorlu Bağlantılar

Edit : yine sitenizden edindigim logmanager scripti ile sorunu çözdüm teşekkürler. emeginize saglık.

DecryptAll.bat ile sorun Vista'dan kaynaklanıyor olabilir, benim XP'de çalışıyordu. Log Manager'ın hala işe yaradığını sevindim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha..ben justin biebern sohbetlerini görmek istiorum nasıl görcm ??
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Şubat 2011       Mesaj #63
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
amancanım adlı kullanıcıdan alıntı

DecryptAll.bat dosyasını ilk yazınızda anlattıgınız gibi yaptım fakat Cozumleme sunlar için basarısız diyo ve o klasördeki şifreli günlüklerin adresi yzıyo. işletim sistemi olarak vista ultimate kullanıyorum Yönetici olarak çalıştır ı da denedim fakat sonuç değişmedi.

Edit : yine sitenizden edindigim logmanager scripti ile sorunu çözdüm teşekkürler. emeginize saglık.

DecryptAll.bat ile sorun Vista'dan kaynaklanıyor olabilir, benim XP'de çalışıyordu. Log Manager'ın hala işe yaradığını sevindim.

Sorun BAT dosyalarının Messenger Plus! 5 ile uyumsuzluğundan kaynaklanıyor olabilir. Bu dosyaları yazan kişi Messenger Plus! forumunda bunları fırsat bulduğunda güncelleyeceğini yazmış, o güncelleyince ben de buraya yeni dosyaları eklerim. Umulur ki her sistemde çalışır hale gelsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar nolur bi yardım edin bu sohbet günlüğüne herşey kaydediliyormu ediliyorsa bu proğramı nasıl yk edebilirim bide bu proğram her bilgisayarda varmı acele yardım !!!;((((
HolyMan - avatarı
HolyMan
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #65
HolyMan - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarıma yeni ssd disk aldım ve dolayısıyla işletim sistemini yeniden kurdum. Msn 2009 üzerine msn plus kurdum ama alt tarafda ki resimki hatayı veriyor

1hgq

kaç kere kurdum tekrar sildim ama genede olmadı yardımcı olursanız sevinirim. Şifreleme bana gerçekten lazım oluyor...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Kasım 2011       Mesaj #66
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
HolyMan adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarıma yeni ssd disk aldım ve dolayısıyla işletim sistemini yeniden kurdum. Msn 2009 üzerine msn plus kurdum ama alt tarafda ki resimki hatayı veriyor

1hgq

kaç kere kurdum tekrar sildim ama genede olmadı yardımcı olursanız sevinirim. Şifreleme bana gerçekten lazım oluyor...

İngilizce'niz varsa (yoksa da Google ile çevirerek) Messenger Plus! forumlarındaki şu yazıyı okuyun: Logs encryption problem

Bu sorunu çok gördüm ama kesin bir çözümü hiçbir zaman görmedim. Çözebilirseniz paylaşınız.