Arama

Messenger Plus! Sohbet Günlüklerini Şifreleme, Şifrelerini Çözme - Sayfa 6

Güncelleme: 12 Kasım 2011 Gösterim: 118.028 Cevap: 65
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2010       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sohbet günlükleri nasıl şifrelenir bilen lütfen yazsın özel hayat sısıfr Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kacamın mesene günlüğüne nasıl bakabilirim hepsini ayarlamış kaydidilmesi için acil lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #53
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kacamın mesene günlüğüne nasıl bakabilirim hepsini ayarlamış kaydidilmesi için acil lütfen

msn messenger'da > Araçlar > Seçenekler > İletiler > Konuşmalarımı bu klasöre kaydet: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\xxxxxxxx\Geçmiş

msn messenger'da > Plus! > tercihler > günlükler > Günlük dizini: C:\Documents and Settings\xxxxx\Belgelerim\Sohbet Günlük Dosyalarım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2010       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn plus ım bilgisayarımdaki diger kullanıcılarda gözüküyor nasıl engelleyebilirim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Ekim 2010       Mesaj #55
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn plus ım bilgisayarımdaki diger kullanıcılarda gözüküyor nasıl engelleyebilirim

Daha açık sorar mısınız?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2010       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana yardım edin benim msn günlüğümü bulamıyorum windows 7 zor bir bilgisayar yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2010       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.
Yıllar önce logları şifreleyerek tutuyodum. Log dosyalarım hata eseri silinmişti. Recover programlarıyla logları bulabildim ama hepsi html uzantılı?! Ama şifrelenmiş vaziyetteler, yani içeriğinde garip ifadeler var. Şifremi hatırlıyorum ve logları okunabilir hale getirmek istiyorum. Bu mümkün mü?
amancanım - avatarı
amancanım
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #58
amancanım - avatarı
Ziyaretçi
ya bende elimdekilerin şifresini biliomda şifre sormasın. şifresini kaldırmak istiom kaldıramadım. decrypt de çalışmıo napcm ?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Şubat 2011       Mesaj #59
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
amancanım adlı kullanıcıdan alıntı

ya bende elimdekilerin şifresini biliomda şifre sormasın. şifresini kaldırmak istiom kaldıramadım. decrypt de çalışmıo napcm ?

Bu konuda paylaştığım bir yöntem vardı. DecryptAll.bat diye bir dosya. Sizden kaynaklanabilecek kod yazım hatalarından kurtaran bu dosya ile bütün günlüklerinizin şifrelerini bir çırpıda kaldırabilirsiniz. Ayrıntılı açıklamayı o gönderimde yapmış olmam gerekir. Decrypt çalışmıyor değildir de siz bir yerde hata yapmışsınızdır.
amancanım - avatarı
amancanım
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #60
amancanım - avatarı
Ziyaretçi
DecryptAll.bat dosyasını ilk yazınızda anlattıgınız gibi yaptım fakat Cozumleme sunlar için basarısız diyo ve o klasördeki şifreli günlüklerin adresi yzıyo. işletim sistemi olarak vista ultimate kullanıyorum Yönetici olarak çalıştır ı da denedim fakat sonuç değişmedi.

Edit : yine sitenizden edindigim logmanager scripti ile sorunu çözdüm teşekkürler. emeginize saglık.