Cevap Yaz Yazdır
Gösterim: 23.976|Cevap: 0|Güncelleme: 25 Haziran 2013

VirtualDub MSU Denoising Filter - Video Görüntüsünü Netleştirme Eklentisi

Mesaja atla
alper_9595
1 Mayıs 2009 23:27   |   Mesaj #1   |   
alper_9595 - avatarı
Ziyaretçi
VirtualDub MSU Denoising Filter - Video Görüntüsünü Netleştirme Eklentisi

Merhabalar... Eğer, video düzenleme işleri ile uğraşıyorsanız ve bu konulara merakınız varsa sizlere bazı önemli filtreler de gerekiyor demektir. Hele bu tür işlerinizi VirtualDub programı ile yapıyorsanız, aşağıdaki filtre mutlaka çok işinize yarayacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşmış olduğum VirtualDub MSU Denoising Filter eklentisi de bu yardımcı filtrelerden biridir. Söz konusu bu filtre eklentisini indirdikten sonra VirtualDub programının olduğu dizin içerisindeki plugins klasörüne atmanız yeterlidir.

Daha sonra VirtualDub programı ile video işlemlerinizi yaparken filtrenizi çalıştırabilmek için aşağıdaki resimlerde olduğu gibi programın video menüsünden Filter -> Add -> MSU Denoiser filtresini seçmeniz kafidir. Artık bu filtre marifetiyle videolarınızdaki görüntü kirliligini ortadan kaldırabilir ve görüntülerinizi netleştirebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

NOT! Video düzenleme işlerinizde sizlere her zaman gerekli olan daha fazla filtre'ye ulaşmak ve onları indirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki tıklayarak video filtre sayfasına ulaşabilirsiniz.


Son düzenleyen Mira; 25 Haziran 2013 15:36 Sebep: Link eklendi.
Hızlı Cevap
Mesaj:
Bilgisayar forumu 'VirtualDub MSU Denoising Filter - Video Görüntüsünü Netleştirme Eklentisi' konusunu görüntülüyorsunuz: VirtualDub MSU Denoising Filter - Video Görüntüsünü Netleştirme Eklentisi Merhabalar... Eğer, video düzenleme işleri ile ...

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç