Arama
Günlük Kontrol Paneli
5.00 puan, 13 oy. 5.00 puan, 13 oy.

Sevgili BEN

ThinkerBeLL 27 Mart 2009 09:51

S**tir git!

Mümkünse öl lütfen!
Puf ol!
Karanlık alsın seni!
Kendini dünyanın çeşitli aptallıklarına kaptır.
S**tir git bi' zahmet. Gözüm görmesin seni. Tam da bi' ışıltı buldum diye sevinirken çok uykum var diyip gerçeklere, farkındalığa kapat gözlerini.
Geber e mi!
Yaşadığının, ne olduğunun farkında olmayan insanlar gibi yap sen de artık. Sabah kalk akşam yat, bir süre dolan ortalarda bi' şeyler eksikmiş gibi ama hiç bulama.
Sonra alış bu eksiklik duygusuna ve sen de diğerleri gibi geç bu dünyadan. Varlığını karanlık alsın ve ruhun ebedi bir uykuya dalsın. Kendini uykunun serin yalnızlığına bırak.
Ey rüzgârda titreyen savunmasız yaprak!
Yalnızlığın bile bir şerefi var. Bir şeyler yaratır insan, kendisiyle baş başadır, göz gözedir. Senin bu yaptığın düpe düz kendini becermektir. Becer kendini, mümkünse benden uzak bi' yerde.
Hep kolaya ve onunla birlikte gelen rehavete kaçtın sen.
Gerçekler hiçbir zaman kolay olmamıştır.
Kolay olmasını isteyen kim?
Zor olmalı ki tadına daha iyi varalım, zor olmalı ki herkes ulaşamasın, herkesin elinde oyuncak olmasın bu dünyanın gerçekleri. Ağır olmalı ki herkes taşıyamasın, herkesin kaldıramayacağı sorumlulukları yüklenmeli ki insan ilerlediğinde bu dünyanın kimilerine göre zor olan tarafı hiç dokunmasın kendisine, hiç etkilemesin, tecrübe ettiklerinin yanında bi' karınca ısırığı gibi kalsın. Kederin ve sıkıntının bile bi' haysiyeti var, demem o ki göğsünde bi' madalya gibi taşımalı insan. Bütün dünya üzerine gelirken bile başı dik olmalı, gözleri ileriye bakmalı.
Niye indiriyorsun gözlerini, yoksa aklın başına gelmedi mi?
Aklı başında olmalı insanın kıçında değil!
Ölümün en acısız olanını diliyorum senin için, senin gibi bi korkak için. Senin gibi bi' b*k çuvalı için…
Umarım aptal bi' mutluluk içinde gözlerini kaparsın bu dünyaya ve tüm dost zannettiklerin yanında olur ve sen son nefesini verirken onların gözlerindeki sönüklüğü fark edersin. Pişmanlık ve vicdan azabı içinde geberir gidersin...
Bak hala duruyor!
Geber!
Puf ol! Hangi deliğe girersen gir, yeter ki gözüm görmesin seni.
S**tir git ey sevgili BEN!

* Bi' zahmet kapıyı arkamdan kilitle lütfen!
Bu Kategoride: ThinkerBeLL Olmak
Gösterim 5033  Yorum 3  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 3

Yorumlar

1. Avatarı yok
    son zamanlarda okuduğum en güzel satırlar...
    kendiminkileri paylaşmam, çoğalmak yerine azalmaktır paylaşımlar BEN'im için...
    takipteyim sayfalardaki ayak izlerini...

Ziyaretçi 6 Haziran 2009 21:17
  2. Baragyal - avatarı
    Msn Up

Baragyal 3 Aralık 2010 23:11
    4 Aralık 2010 04:21 Baragyal tarafından güncellendi
  3. Avatarı yok
    Msn Happy

Ziyaretçi 6 Haziran 2012 17:50