Arama
Günlük Kontrol Paneli
5.00 puan, 3 oy. 5.00 puan, 3 oy.

Çılgın Türklerimiz yine sahnede...

ThinkerBeLL 14 Ekim 2011 11:34

ben_ben_ben.gif
Telefonunuzu beş defa üst üste açmadığınızda; sırasıyla polis, MİT ve Genelkurmay’a haber verebilecek canlıya “anne” denir.

Evinin güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan insana Türk denir.

Japonya’da hırsız yakalayan robot yapmışlar.
- Amerika’da 5 dakikada 180 hırsız yakalamış.
- İtalya’da 5 dakikada 80 hırsız yakalamış.
- Fransa’da 5 dakikada 30 hırsız yakalamış.
- Türkiye’de 5 dakikada robotu çalmışlar…

Elin oğlu, gülü tango yaparken ağzında tutuyor, biz kasap vitrinindeki koyunun kıçına takıyoruz. Siz de hala bizden romantizm bekliyorsunuz…

İngilizce öğreniyorum:
- sheep = koyun
-- don’t sheep = koymayın

Sevgili RTÜK, 10 dakika reklam arasına alışmış bi’ milletiz. Ara 4 dakikaya inince bir panik olduk. Tuvalete koşarken düşenlerimiz var, lütfen eski düzeni istiyoruz…

Bir araba görürsün, almayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ÖTV’yi ve benzini hesaplamayı unutursun, para yetmez, babayı alırsın, hevesin kaçar…

Bir kadın ağlıyorsa yanına yaklaş, saçlarını okşa, gözlerine bak ve de ki; “Mango’da indirim varmış…”

Ben bardak kırsam, sakarım. Annem kırsa, kaza. Babam kırsa, “o bardağın or’da ne işi var?”

80 yaşındaki amca Rusya’ya vize kalktı diye seviniyor. Sanki vize kalkınca her şey kalkacak!

Bu “Survivor Nihat”ı küçükken üç kere havaya atıp iki kere tutmuşlar…

“1. Murat hangi savaşta ölmüştür ?” sorusuna; “katıldığı en son savaşta” cevabı veren öğrenciye alkış!

Bayanlara “kalın kaş” modasını çıkartanın Allah cezasını versin. Etraf “Kahtalı Mıçı” doldu…

Araştırmaya göre, çoğu Türk kadınının vücudu, “üst dar, alt geniş (armut)” şeklinde imiş. Bayanlar, sevgilinizin neden “ayı” olduğunu şimdi anladınız mı?
Gösterim 5760  Yorum 7  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 7

Yorumlar

1. Avatarı yok
    Msn Happy teşekkürler...bir simada gülümseme oluşturduğun için....

Ziyaretçi 14 Ekim 2011 11:49
  2. AirFoRcE_11 - avatarı
    Msn Happy Teşekkürler güzel paylaşım....

AirFoRcE_11 14 Ekim 2011 12:03
  3. seramiksır - avatarı
    Msn Happy

seramiksır 14 Ekim 2011 13:42
  4. Avatarı yok
    Msn Happy Survivor Taner'i de üç kere havaya atıp üçünde de tutamamışlar muhtemelen Msn Grin

Ziyaretçi 14 Ekim 2011 18:03
  5. Avatarı yok
    Smiley32 Güzel paylaşım ellerine sağlık Msn Happy

Ziyaretçi 22 Kasım 2011 18:28
  6. Avatarı yok
    qüzelmişmiş
    Msn Party

Ziyaretçi 15 Ocak 2012 14:53
  7. Avatarı yok
    Güzel paylaşım Msn Happy

Ziyaretçi 6 Haziran 2012 17:44