Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

UYKUYLA BARIŞTIM

_MMia_ 1 Mart 2010 03:06

Sonunda uykuyla barıştık Hafize..

Dün gece aldı beni koynuna,sardı sarmaladı;götürdü güven veren kuytusuna...
Hasret kalmış sevdalı gibi sokuldum koynuna,kapadım gözlerimi,bıraktım boşluğuna...
Niye öteledin beni ?diye sordum yumuşadığını görünce.Niye eziyet ettin?
Kıskandım !dedi.
Sen ki beni onca severken,gözün görmedi.Uğrumda işi gücü bile boşverirken;oralı olmadın.Koynuma girmedin,kandırdın beni bir kaç saatlik kaçamaklarla...Alışkın değilim biliyorsun.Önemliyim,değerliyim ben.Olmazsa olmazıyım insanoğlunun.En az 8 saatini ben isterim her bir günün.Sen ki 8 saat bile yetmezdim sana.Daha daha daha derdin,koynumdan çıkmak istemezdin.Halbuki ne olduysa birden?Değiştin sen.
-Bilmiyormusun neler olduğunu?Niye soruyorsun ki?
-Bilmesine biliyorum daa..Bir kez de senin azından duymak istiyorum.
-Peki duy o zaman.Aşık oldum ben!Aşık.Her şeyin önüne geçti sevdam.Onunla geçirdiğim zamanın bir saniyesi için feda ederim herşeyi.Anla beni ne olur.O nun dışında her şey ikinci planda..Öyle çok seviyorum ki onu.Her an onunla olmak istiyorum......Ondan kalan zamanlarla idare et olur mu?
-Aman iyi olur.Anladık çok aşıksın.Hadi geç oldu gel artık.Bundan sonra sen nasıl istersen öyle ama gene de abartma gündüz ziyaret etmemi istemiyorsan,sevgiline iyi geceler dile gel.Söyle o da fazla vakit geçirmesin.Söz bu gece düşlerinizde buluşturucam sizi...

Evet Hafizecim uyku da sonunda kabullendiMsn Winkeh ben de yeni barışmışken küstürmeyeyim..

İyi geceler ,güzel düşler Hafize ve her kesMsn Happy
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 403  Yorum 0  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 0

Yorumlar