Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

sade

sade 11 Haziran 2011 15:53

birdamla yaş olmak isderdim gözlerinde dolup yanaklarında sızıp dudaklarını öpmek içinMsn Lips
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 3680  Yorum 1  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 1

Yorumlar

1. Avatarı yok
    Sen yıldızları severdin,aslında her yıldız sendin.sana sarılırdım,bütün yıldızları kucaklardım.sana dokunmak, evreni avuçlarımın arasına almak gibi bir şeydi. yokluğun canımı acıtırdı,paramparça olurdu yüreğim.kalbimin küçük parçalarını toplamaya çalışırdım yerden.. içimde kopan fırtınaları sayamazdım.sessizleşirdim.saatlerce ayakta,yalnız başıma,öylece bakar dururdum seni götüren yollara.. kimseye fark ettirmezdim savaşımı.yokluğunla savaşmak,görünmeyen bir düşmana karşı kılıç sallamak demekti. yorulurdum,dizlerim titrerdi.düşerdim,kalkardım,ama sensizliği yenmeyi hiç başaramazdım.. en büyük korkumdu sensizlik.bir kez kabullensem yokluğunu,sanki o an çıkıp gideceksin gibi gelirdi yüreğimden.. oysa olmasan bile seni yüreğimde taşırdım.orada yüreğimde olduğunu bilmek,bana yaşama gücü verirdi. korkumla yüzleştiğim anda o gücü kaybedeceğimi sanırdım. gece uykularım kaçar,yalnızlığa isyan ederek dört duvar odayı adımlardım sabaha kadar. bakamadığım aynalar kırılır,binlerce cam parçası bedenime batardı.bir sigara bir sigara daha.. dumanını savuştururken tavana, duvarlar üzerime yıkılırdı.. sonra hayaller gelip çöreklenirdi üzerime.gözlerimi kapatıp dalardım.sonsuz bir yeşilliğin ortasında, baharı yaşarken bulurdum kendimi.çiçek çiçek açardın,kokun başımı döndürürdü.bir gül yaprağı gibi ipeksiydi tenin.. öperdim seni,soluğum kesilirdi.bir hafif yağmur başlardı.her damlası başka bir sevdadan süzülen o yağmurda ıslanmaktan inanılmaz bir haz alırdık. bir hayalden bir hayale geçerken sabahı karşılardım.güneş pencereden içeri girer,gecenin kasvetini bitirirdi. yıldızlar bir sonraki geceye kadar çekilirdi gökyüzünden.ama içimdeki karanlığın tek ışığı sendin. sen olmadan ben aydınlanamazdım.güneş olsa da olmasa da o gün sensiz yaşanacaktı çünkü... VE BEN SENSİZLİĞİ YAŞARKEN HİÇ AĞLAMAZDIM ....SADECE YILDIZLAR DÜŞERDİ GÖZLERİMDEN

Ziyaretçi 7 Temmuz 2011 12:52