Arama
Günlük Kontrol Paneli
5.00 puan, 2 oy. 5.00 puan, 2 oy.

aptalca bişey iste

gonuldostu 26 Nisan 2012 12:30

Efendim olay yerimiz aptal bir sınıfın aptal 4. sırası;
Olayın kahramanı:Kısa küt saçlı,soğuk nevale,uyuz,turşu suratlı bir kız;onun sevgilisi ve ben.
Olay:
Bugün beş saat medeni hukuk dersinden sonra genel kültür genel yetenek kısmı yüzünden aldığım dersler için bir türlü soğukluğu bitmeyen sınıfa girdim.Her zaman oturduğum yere oturdum.Arkama bu iki şahsiyet geçtiler.Buraya kadar bir şey yok.İlk ders geçti kız kişiliği başladı mıkırdanmaya of puf kahvemi içemiyorum çok keskinkoku vs vs demeye.Kulak kabarttırdım ki benim parfümüm için konuşuluyor arkamda.Böyle öbür araya kadar devam etti bu konuşmalar mıkırdanmalar.Arada dedim ki kendime olur Gizem insanlar beğenmeyebilir ki bu ilk kez duyduğum bir yorum olmasına rağmen-Herkes bayılıyor normalde-kalktım cam açtım.Bunlar gelmeden de kapadım ki anlamasınlar havalandırmış diye.Utandım resmen.Neyse tekrar geldiler ki yanımdan geçerken sevgili bey koklandı resmen kokladı beni,kız kişiliği ise yer değiştirelim of puf vs vs demeye devam etti.Ha bu arada ben çok samimi arkadaşımla gidiyorum o derslere bugün gelemedi o.Yetmedi sessizce arkadaşı da yok diyen kıza erkek arkadaşı beter olsun gibi cevap verdi.Kalktılar yer değiştirdiler böyle yan tarafıma doğru oturdular.Kız hala yan tarafıma oturan sevgilisine kokuyla ilgili bir şey diyip gülüyordu.İşte sana doğru oturuyo yine gibi gibi.
Ne dersi dinledim,ne kendime gelebildim.İçime üşüme geldi.O kadar sinirlerim bozuldu ki size anlatamam.Kokuya hassasım hayatımda hiç ama hiç ağır parfüm kullanmadım.İlk defa biri bu derece abarttı hakkımda.Açık açık duysam dönüp iki laf ederdim (ya da edemezdim ki bu daha ihtimal) ama böyle pısır pısır yorumlar yapılınca bir şey de diyemedim.
Kendimi sınıftan dışarı attığım gibi eve döndüm.Son derse de girmedim.
O kıza buradan kendi mekanımdan sesleniyorum :''Milletin parfümüne takılacağına ağzını büzüp dolanma.Kaşların kalkık,ağzın büzük,ters ters bakınmak inan bana keskin parfüme (senin görüşüne göre) sahip olmaktan çok daha kötü.En azından gülüyorum,bakımlıyım ve beğen ya da beğenme gayet hoş bir kızım!Çirkin.
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 1798  Yorum 0  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 0

Yorumlar