Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Sahte Dostlara..

_VICTORY_ 18 Ocak 2014 13:49

Ne olur dokunmayın bana gönlüm yaralı, karanlık dünyamda yapayanlız bırakın.....
Gönlümdeki yaramı daha fazla kanatmayın ne olur. Suskunluğum isyan değil suskunluğum kadere olan inancımdandır. Suskunluğum kadere boyun eğişimdendir, suskunluğum sizlerle mücadelemin faydasız oluşunu bilmenin çaresizliğindendir....
Şunu bilinki suskunluğum asla haksız oluşumdan değil, haktan anlamayana yaptığı haksızlık ispatlanamaz....
Ben acılıyım, çünkü ben konuşursam acı konuşurum, kırıcı olurum oysa hiçde kırmak istemiyorum kimseleri..
Sizden beni anlamanızı istemiyorum zaten istesemde anlıyamazsınız beni.....
Beni kendi halime kendi karanlık dünyamda yapayanlız bırakın sizden bunu istiyorum ben....
Hani derlerki gölge etme, başka ihsan istemem diye.. Ben size bunu sizleri kırmadan anlatmaya çalıştım anlamadınız beni anlamak istemediniz beni...
Acılar beni hayata küstürdü ama sizler beni hayata bağlamak yerine beni hayattan daha çok kopardınız...
Bunu bilerekmi yapıyorsunuz ?
Yaşadığım acılar beni öldürmedi, sahte dostluk maskesi takan yüzüme dost görünüp arkamda konuştuklarınızı yaban ağızlarda duymak beni öldürüyor.....
Ne olur içinizdekilerini arkamda değil yüzüme söyleyin. Belki sizlere kırılırım ama gerçek olmayan şeyleri arkamda konuşmanız beni kırmıyor öldürüyor.
Ha niyetiniz tüm çabalarınız beni öldürmekse bunu açıkça yapın ama vebalimi ve ahımı almayın.....
Bana dost görünen ey sahte maske takanlar çıkarın yüzünüzdeki sahte dostluk maskelerinizi.
Sizler yani yüzüme dost görünüp arkamda atanlar içimde kopan sessiz çığlığı bir duysanız ama duyamazsınız, duymak istemezssiniz çünkü tabiatınızda başklarıyla uğraşarak hayattan zevk almak vardır....
Kendi hatasını görmeyenler başkalarıyla uğraşırlar....
Değersiz kişilerce atılan taş beni öldürmez ama dost bildiklerimin attığı gül beni ölmekten beter eder......
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 259  Yorum 0  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 0

Yorumlar