Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Kiraz Mevsimi

Rower 12 Mayıs 2017 00:47

Yılın ilk kirazını bugün yedim, normalde her zaman kıymalı mı değil mi diye kontrol ettiğim kirazı bu sefer kontrol etmeden direkt mideye indirdim, demek ki kirazı çok özlemişim desem yalan olur, Msn Sarcastic çünkü benim açımdan öyle özlenecek bir meyve değil,

herhalde bugün üşengeçliğim tuttu kurtçuk kontrolü için uğraşmak istemedim, belkide etrafı batırmamak için biraz titiz davranmışta olabilirim, aslında kirazı pekte sevmem, önüme geldi yedim işte, yemeye de bilirdim yani, yemesem hiç bişey kaybetmezdim, yedim diye mutlu da olmadım ama pişman da değilim, bir insan kiraz yedi diye bunu niye günlüğüne yazar ki. Msn Rolleyes

Neyse resmini çekip Facebook'ta paylaşmadım ya ona bak. Hemde kimseyi imrendirmiyorum, aksine kıyma meselesi yüzünden midesi bulananlar da olabilir, amaaaan o kısmı beni ilgilendirmiyor, midesi bulanan kiraz yemez zaten.Hıh 2

Bende ne nankörmüşüm ya, önüme kiraz getirmişler yimişim hala bahane buluyorum, çilek olsaydı böyle olmazdı. Ha günlük başlığı da bir dizi ismi gibi oldu, zaten o dizinin de bitek ismini biliyorum, diziden bahset deseler dizi isminden öteye gidemem,Msn Lol İyisi mi ben bi çay içim günlük.Çay.
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 467  Yorum 0  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 0

Yorumlar