Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

AYRILIYOR MUYUZ?

adsız 1 Ağustos 2010 02:20
1 Ağustos 2010 21:24 ahmed tarafından güncellendi (başlık düzenlendi)

Ayrılıyor muyuz? Peki ayrılık nedir bilir misin sen? Şu hissettiğin bedenim varya ruhunu yitirecek, dokunduğun ellerim varya terlemeyecek, gördüğün gözlerim umuda uzak, sessizliğe çaresiz hayallerimde korkularımla yaşamaktır. Ben kalbimi arkanda bıraktığıma yanıyorum. Hayatımı bu şehire satarken, sonsuzluğa düşlerimi salıyorum bedenimin bir parçası yanındayken, bir parçası uçurumlarda. Ruhsuz canım gözyaşlarından avuçlarına dökülürken, canlı bedenim gölgesiz yerlerde soluyor sensizlikten. Gözlerindeki nefes gözlerime değdiği gece tenim senin oldu o sessizlikte. Şimdi tenim şehre satıldı ve gölgesiz uçurumlarda parçalandı. umutlarımızla hayallerimizle hayattaki anılarımız ve gerçeklerimizle yaşarken bu şehirde, sen gittikten sonra hepsi yaktığım fotoğraflarımızla ve döktüğüm gözyaşları arasında yandı ve söndü. Aşkımızın bir rengi gözlerin iken, diğeri ise gözyaşların gibi solgun ve renksizdi.Aldığım nefes hala yaşadığındandır... Zaman akıp geçiyor. Sensizlik bitsin diye her yoldan geçmeye çalışıyorum ama yanlızlığa ve karanlığa mahkum kalıyorum o yollarda; bazen sisli, bazen duygulu, bazen yağmurlu, bazende bulutlu. Yürüdüğüm kalbine ulaşmak için, olmuşum kördüğüm. Öyle zorki yanlız kalmak, öyle zorki karanlığa saklanmak; duygularım alt üst oluyor bu yollarda hasretinden erirken, sana ulaşamazken içimdeki çığlıkları tutamazken, son kez bir umut bekliyorum dudaklarından ve gözlerinden dudakların doğruyu ve beni, gözlerin parlaklığı ve gerçeği duygularıma inandırsın yeter. Bir gerçektir zaten gözlerin doğruluğu gösterdikten sonra dudakların inkar etmez gerçeği. Şimdi yanlız başıma karanlıkta hasretinden erirken kurtar beni göndereceğin bir ımıutla dudaklarından çıkan iki kelime ve gözlerinden akan parlaklıkla, başka duygu lazım değil sevgimize sen benim karanlıkta yanlızken, umut beklerken Allah'tan dilediğim tek umutsun , yok etme beni karanlıklarında...
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 683  Yorum 2  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 2

Yorumlar

1. Avatarı yok
    güzel

Ziyaretçi 6 Ağustos 2010 19:18
  2. adsız - avatarı
    tşkler

adsız 10 Ağustos 2010 00:02