Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Facebook'ta Sizi Silenleri Görün

asla_asla_deme 5 Nisan 2011 13:53

Facebook'da Bir kişiyi arkadaş olarak ekledikten sonra eğer sizi arkadaşlıktan çıkartırsa normal şartlarda bundan haberiniz olmuyor. Ama bağımsız bir geliştiricinin hazırladığı ufak bir script bu konuda size yardımcı olabilir.

Unfriend Finder adlı bu ufak ve ücretsiz script ile daha önceden arkadaşlarınız arasında yer alan ama sonradan herhangi bir sebeple sizi arkadaşlıktan çıkartan kişileri görmeniz mümkün.Unfriend Finder'i herhangi bir tarayıcı üzerine kurmak için öncelikle Greasemonkey benzeri bir uygulamanın tarayıcınızda kurulu olması lazım.

Greasemonkey Mozilla için Tıklayınız


Firefox dışındaki diğer tarayıcılarda nasıl kurulacağına ise buradan bakabilirsiniz.

Greasemonkey'i kurduktan sonra Unfriend Finder'i kurun ve Facebook sayfanıza girdiğinizde sayfayı yeniden yükleyin. Bu küçük işlemden sonra Unfriend Finder, Facebook'taki kişi listenizi takibe alacak ve herhangi bir kişi sizi sildiği taktirde anında size haber verecek.

Önemli bir nokta var. Unfriend Finder geriye dönük çalışmıyor. Yani daha önceden arkadaşınız olan ve bu script'i kullanmaya başlamadan önce sizi arkadaşlıktan silenleri görmeniz mümkün değil. Sizin için ne kadar faydalı olacağını ancak deneyip görebilirsiniz.Hıh 2
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 6415  Yorum 1  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 1

Yorumlar

  1. Avatarı yok
    GÜZEL payLasımmm +++
     
    Ziyaretçi 5 Nisan 2011 14:02