Arama
Günlük Kontrol Paneli
4.50 puan, 2 oy. 4.50 puan, 2 oy.

Şampiyon Fenerbahçe

NeutralizeR 28 Nisan 2014 01:13
28 Mayıs 2016 17:54 NeutralizeR tarafından güncellendi

Sampiyon Fenerbahce 1
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 3131  Yorum 4  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 4

Yorumlar

1. Avatarı yok
    Bir beşiktaşlı olarak tebrik ederim şampiyonluğunuzu Msn Happy

Ziyaretçi 28 Nisan 2014 10:06
  2. _Yağmur_ - avatarı
    Beşiktaşlı olarak kutlarım. Msn Happy

_Yağmur_ 28 Nisan 2014 10:13
  3. Avatarı yok
    Bir galatasaraylı olarak hernekadar golle sonuçlanmayan şampiyonluk da olsa tebrik ederim

Ziyaretçi 28 Nisan 2014 12:40
  4. Avatarı yok
    Neden Galatasaray ? dediklerinde bi sebep bulamadım . Aşk yok dediler inanmadım çünkü aşk vardı aşkın adı Galatasaray'dı . Evet vazgecirmeye calıstılar ama basaramadılar. Ben Galatasaray'ı iyi gününde değil kötü gününde daha cok sevdim.Kimsenin peşinden gitmedım sadece kendım sevdım. Ben büyüdüm Galatasaray'Da büyüdü Cincon dediler kötülediler küfürler ettiler kücüktüm ve dahada cok sevdim bağlandım.Büyüyünce değiştirirsin takımını dediler Galatasaray'ımı dedım evet dediler ismimi değiştiririm Galatasaray aşkımı değiştirmem dedim . Gecirdim sırtıma formamı taktım atkımı izledim Galatasaray'ımın macını kaybettik eve geldım yattım öylece formamla atkımı bas ucuma koydum baktım bu aşkın adı Galatasaray dedim Ben Galatasaray'ı cıkarsız,karsılıksız sevdım.Ben Galatasaray'ı kazanıyor diye sevmedim. Menfaat için düşmedim yollara.Milyonlarca kişi omuz omuza kıskandım. Ağladım saatlerce hıçkıra hıçkıra. Sevdim işte ötesi yok.Tutulmustum Sarı ve Kırmızı rengine.
    Galatasaray'lının öyküsü bir aşk hikayesine benzer gözyaşlarının eksik olmadığı. mutluluktan da ağlarsınız üzüntüden de.Ama her damlası, duyduğunuz sevgiyi biraz daha artırır.Galatasaray'lı ölürken bile terk etmez aşkını.İşte bu yüzden gercek ask arıyorsanız bunu sadece Galatasaray verebilir. Anlatabildim mi ?

Ziyaretçi 17 Mayıs 2014 22:36