Arama
Günlük Kontrol Paneli
3.67 puan, 3 oy.

Kedi dir o kedi...

kompetankedi 28 Şubat 2012 13:15

Sevgili günlük;

Buraya uzun zamandır bir şeyler yazmaya niyet etsemde klevyemin azizliğine uğradın hep..
Belkide Günlük yerine Aylık olsaydı beni kurtarırdı.

Başladık bi kere artık dönüş yok....Msn Wink

Ne yazıcaktım unuttum.

Adama sormuşlar (neden bayana sormadıklarını evlendikten sonra öğrendim Msn Grin) sen ne olmak istiyorsun bu hayatta.. Balta mı yoksa Sapmı... Adam atılmış "tabiiki Balta" diyerek kendini bir yere koyma edasıyla. . . .
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 2638   Yorumlar 1  
3.67 puan, 3 oy.

Sosis +18

RuffRyders 11 Aralık 2008 19:34
11 Aralık 2008 19:35 RuffRyders tarafından güncellendi (bikere daha okunabilir =))

p8649200803240126239a55ax5

Babası çocuğuna güzel bir iş kurmak için paçaları sıvamış. Ancak oğlan salak olduğu için hiç bir işi beceremiyormuş. Babası ona ne is bulduysa hepsini elini yüzüne bulaştırmış berbat etmiş. En sonunda babası tam otomatik bir sosis fabrikası kurdurmuş. Çocuğunu elinden tutup, bari işi öğrensin diye hemen fabrikadaki bir sosis makinesinin başına götürmüş.

- "Bak oğlum" demiş.
. . .

Gösterim 5246   Yorumlar 20  
3.67 puan, 3 oy.

Key Ödemeleri

The Unique 25 Temmuz 2008 16:40

ÖNEMLE DUYURULUR :5664 Sayılı Konut Edindirme Yardımı (KEY) Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Kanun ve 14.08.2007 tarih 26613 (Asıl ) Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Yönetmelik Hükümlerine göre;
  • İlgili Kanun gereği Banka tarafından Emlak Konut GYO A.Ş.’ye bildirilen listeler hak sahipliğinin tespitine esas olmak üzere Resmi Gazetede 28.07.2008 tarihinden itibaren ilan edilecek ve sitemizde KEY ödemelerine ilişkin sorgulama bu
. . .

Gösterim 4996   Yorumlar 2  
3.67 puan, 3 oy.

Turksat Uydu Kanallarını Arama

kompetankedi 27 Ekim 2008 20:09
27 Ekim 2008 22:28 kompetankedi tarafından güncellendi

Kullanılmayan kanalları temizlemek için bu işlere başlamadan önce tüm turksat uydusundaki kanallarınızı silip sonra aşağıdakileri uygularsanız işe yaramayan kanalları temizlemiş olursunuz.

Turksat uydularındaki değişen kanalları eklemek için:

Uydunuzun manuel kanal arama ekleme bölümüne

12731 mhz
fec 3333
vertical
şebeke arama "AÇIK"
olarak ayarlayıp aratırsanız kanallarınız yuklenir.. . . .
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı

Gösterim 16867   Yorumlar 5  
3.67 puan, 3 oy.

Kadınları Baştan Çıkaran 10 Hareket

RuffRyders 13 Mayıs 2009 02:19

Kadınları Baştan Çıkaran 10 Hareket

Her kadın beğenilmek ister ancak bazı davranışlar kadınlar çok etkiler. İşte bir erkeği kadının gözünde çekici gösteren ve bağlanmasını sağlayan hareketler.

*Zengin ya da yeterince parası olduğunu bilinmesi ancak sevgilisinin bununla ilgilenmemesi.

*Babet ya da yüksek topuklu stilettolarıyla her zaman çekici olduğunun söylenmesi, erkek arkadaşının bunu ona hissetirmesi.

*Rastgele dans hereketleriyle
. . .

Bu kategoride: RuffRyders
Gösterim 2742   Yorumlar 6